Gear Fit 2 Pro Adı Ortaya Çıktı

ibrahim KIZILIRMAK 12 Ağu 2017 Teknoloji 827  0

Akıllı telefonlarıyla ön plana çıkan markalardan biri olsa da Samsung’un tek mücadele ettiği alan akıllı telefon alanı değil. Bunun yanı sıra markanın daha birçok kategoride olduğu gibi akıllı saat alanında da sıkı bir çalışma yaptığını biliyoruz. Teknoloji devinin şimdilerde yeni akıllı saat modeli üzerinde çalıştığı da biliniyor. Muhtemelen bir sonraki amiral gemisi modeli olacak olan Note 8 akıllı telefonlarıyla beraber tanıtılması beklenen yeni akıllı saat serisinin adı konusunda ise yeni bilgiler ortaya çıkmış durumda. Daha öncede belli başlı bilgileri ortaya çıkmış olan yeni akıllı saatlerin adının ise Gear Fit 2 Pro modeli olacağı belirtiliyor.

Gear Fit 2 Pro Nasıl Ortaya Çıktı?

Daha önce sport modeli olarak çıkış yapacağı konusunda bilgiler verilen akıllı saatlerin, Gear Fit 2 Pro modeli olarak çıkış yapacağı ise doğrudan Samsung’un sitesinde ortaya çıktı. Site üzerinden paylaşılan bir sayfada, bilgi bulunmuyor olsa bile Gear Fit 2 Pro adının kullanıldığı görülüyor. Gear Fit 2 Pro adı ile sayfada yer aldığı görülen akıllı saatlerin sayfasında herhangi bir bilgi bölümü ise bulunmamakta. Bunun için markanın tam olarak yeni saatinde nasıl özellikleri kullanıcılara sunmayı planladığı konusunda bir bilgi elde edebilmiş değiliz.

Gear Fit 2 Pro

Gear Fit 2 Pro adının onaylandığını düşünecek olursak, Note 8 ile beraber çok daha profesyonel bir saat geleceğini söyleyebiliriz. Özellikle spor koçu olarak iş göreceği ve Pro sıfatından da çok daha başarılı bir sisteme sahip olacağını anladığımız akıllı saatlerin, özellikleriyle öne çıkan gear s modellerinden de esintiler barındıracağını düşünüyoruz.

Yeni akıllı saatler hakkında detaylı bilgileri almak içinse IFA 2017 etkinliğini beklememiz gerekecek. Saatlerin IFA 2017 etkinliğinde karşımıza çıktığı ve muhtemelen Note 8 aksesuar serisi olarak sınıflandırılacağını göreceğiz. Bakalım yeni seri hakkında tanıtımdan önce yeni detaylar gelecek mi? Şimdilik bunu bilemiyoruz. En azından ismin görünmesinden sonra yine site üzerinden belli başlı bilgiler gelebileceği düşünülüyor.

Etiketler: , ,
PS5 GameShare Hakkında Bilmeniz Gerekenler
Honor V7 Pro Modeli Çıkışını Gerçekleştiriyor
Elektronik Komponent Hakkında Bilmeniz Gerekenler
Popüler Çağrı Kaydı Uygulamaları

Yorum Yapmayı Unutmayın :)