Gamepad ile Oynadığınız Taktirde Daha Çok Keyif Alacağınız 5 Oyun

Fahri Gün 02 Eyl 2020 Oyun 560  0

Yeni içeriğimizde Gamepad ile oynamanız halinde çok daha fazla eğlenebileceğiniz video oyunlarının hangileri olduğu konusuna değiniyoruz. İşte konuya ilişkin ayrıntılar…

Özellikle PC oyuncuları klavye ve fare ile oyun oynamaya alışkındır ve bundan daha fazla keyif duyar. Ancak bazı oyunlar vardır ki gamepad ile daha fazla keyif alabilmeniz olasıdır. Yeni yazımızda gamepad ile oynadığınız taktirde daha fazla eğlenebileceğiniz video oyunlarını derlemek istedik.

GTA V

Belki GTA V oyununu klavye ve fare ile oynamaya alışkınsınızdır ancak en azından şehir içerisinde araç kullanırken kesinlikle gamepad kullanmanızı öneririz. Özellikle de R2 ve L2 tuşlarının hassas olduğu gamepadler ile arabanın hızı basılı tuttuğunuz kadar olacaktır.

FIFA 20

Pek çok bilgisayar oyuncusu FIFA ve PES’i klavyeleriyle oynasada asıl keyif kuşkusuz ki gamepad ile oynamaktır. Sırf FIFA ve PES’i gamepad ile oynayabilmek adına pek çok oyuncu gamepad satın almaktadır ve bu doğru bir hamledir.

Street Fighter V

Dövüş oyunlarını gamepad ile oynamak oyuncular için ayrı bir eğlence kaynağıdır. Street Fighter V, bu alanda en popüler oyunlardan biri olup kesinlikle gamepad ile oynamanızı tavsiye edebileceğimiz bir dövüş oyunudur. Özellikle oyunu rekabetçi modda oynamak isteyenlerin gamepad kullanması tavsiye edilmektedir.

Mortal Kombat 11

Bir diğer ünlü dövüş oyunu Mortal Kombat serisi için piyasaya sürülen Mortal Kombat 11 bilgisayarlar için de piyasaya sürülmüştü ve dolayısıyla klavye ile oynanabiliyor ancak bu oyunda iyi bir performans elde edebilmek için gamepad kullanılması gerektiğini söyleyebiliriz.

Batman Arkham Knight

Gizlilik aksiyonları, dövüşler ve batmobile sürüşleriyle gamepad ile oynadığınızda daha iyi bir performans elde edebileceğiniz Batman Arkhan Knight oyunu 2015 yılında piyasaya sürülmüştür ve kategorisinde gamepad ile oynanan oyunlar arasında en iyi oyunlardan biri olarak kabul edilmektedir.
Etiketler:
Hellblade Steam’de 3 Dolara Düştü!
GTA 5’de Arabanın Üstünü Açma Yöntemi
Assassin’s Creed Shadows Artık Sipariş Verilebiliyor!
Ghost of Tsushima’nın PC’ye Gelmesine Saatler Kaldı!

Yorum Yapmayı Unutmayın :)