Gamedec Ertelendi! 2021 Yılında Çıkacak

Fahri Gün 16 Eki 2020 Oyun 646  0

Gamedec ile ilgili olarak oyun tutkunlarının pek de hoşuna gitmeyecek bir gelişme yaşandı. Gamedec son gelişmelere göre 2021 yılında çıkış yapacak.

Korona virüsü ve bunun akabinde meydana gelen pek çok olumsuz koşul video oyunu dünyasına da yansıyor. Bu yıl pek çok oyun ertelenirken özellikle 2020 yılında piyasaya sürülmesi beklenen yapımlardan azımsanamayacak kadar çoğu 2021 yılına ertelendi.

PC ve Switch için çıkacak

Gelen bilgilere göre Gamedec yapımı da ertelenen oyunlar kervanına katıldı. Anshar Studios , bu yıl piyasaya sürülmesi planlanan oyununu 2021 yılına erteledi. PC platformu için 2021 yılında çıkacak olan oyunun Nintendo Switch başta olmak üzere diğer konsollar için de piyasaya sürülmesi planlansada şu an için konsol çıkış tarihleri belli değil.

Diyaloglar ve çeviriler hazır değil

Geliştirici ekibin oyunu ertelemesinin altında yatan temel sebeplerden biri de hikayedeki tamamlanmamış diyaloglar ve çeviriler. Diyaloglar ve çeviriler oyunun tamamen hazır olabilmesi için son derece önem arz ediyor.Oyuncular daha önce Gamedec beta sürümünü deneme şansına da sahip oldular ancak bu deneyimden büyük bir çoğunluğu memnun kalmamıştı. Bunun başlıca nedeni de yine diyalog ve çevirilerdeki eksikliklerdi.
Etiketler:
The Witcher 3 Oynamayan Kalmasın! Sadece 15 TL Oldu!
LoL Maç Geçmişi İzleme Yöntemi
Repack Tanımı Hakkında Bilgiler
Battlefield 1 İçin Büyük Çaplı Yeni İndirim !

Yorum Yapmayı Unutmayın :)