Galaxy Z Fold 2 için yeni One UI güncellemesi çıktı!

Fahri Gün 27 Şub 2021 Mobil 200  0

Samsung Galaxy Z Fold 2 modeli için beklenen yazılım güncellemesi yayınlandı. İşte habere ilişkin detaylar…

Teknoloji şirketlerden Samsung, katlanabilir akıllı telefon modeli Galaxy Z Fold 2 ile karşımıza çıkmış ve bir anda dikkatleri üzerine çekmişti. Telefon için şimdi de One UI yazılım güncellemesi yayınlandı.

Paylaşılan güncelleme telefonu 3.1 yazılım sürümüne kavuşturuyor. Yayınlanan Android 11 destekli One UI 3.1 güncellemesinin ilk olarak hangi ülkelerde aktif hale getirildiği bilinmemekteyken güncelleme şu an OTA üzerinden dağıtılıyor.

Güncellemenin sunduğu yenilikler:

Paylaşılan güncellemenin öne çıkan yeniliklerinden bir tüm uygulamaları bir hamlede açıp kapamanızı sağlaması yani çoklu görev sekmesinden çıkmanız artık çok daha kolay olacak. Çoklu görevleri kolayca açıp kapayabileceksiniz. Bu noktada One UI daha fazla pratiklik getiriyor.

Sunulan özelliklerden birisi de yeni bildirimlerinize uzun basarak gelen bildirime aynı ekrandan farklı bir yer verebilmenizdir. Böylece önceki işleminizi devam ettirip aynı zamanda yeni bildirimlere de göz atabilirsiniz. Ana ekran ve kilit ekranındaki hava durumlarının senkronize edilmesi de yine kullanıcılar için güzel bir nitelik olarak karşımıza çıkmaktadır.

Uygulanan değişikliklerden birisi de esnek modda çekim yaparken kamera kontrolcülerini istediğiniz konuma taşıyabilmenizdir. Böylece cihazı tutuş tarzına göre daha kolayca kullanabilirsiniz. Aynı zamanda görüntülü görüşme esnasında karşı tarafın görüntüsünü sınırlı bir pencere içerisinde değil tüm ekranda görebilirsiniz. Böylece daha kaliteli görüşmeler elde edebilirsiniz.

Etiketler: ,
Poco X3 GT İçin Güncelleme Çıktı
Tecno Camon 18 Telefonunun Tanıtımı Gerçekleştirildi
Xiaomi 12 Pro performans testinde görüldü
5000 mAh Bataryanın Dayanıklılığına Dair Veriler

Yorum Yapmayı Unutmayın :)