Galaxy XCover Pro Modeli Android Güncellemesi Aldı

Fahri Gün 05 Şub 2021 Mobil 116  0

Samsung şirketinin Galaxy Xcover Pro akıllı telefonu için yeni bir yazılım güncellemesine yer verildi.

Teknoloji şirketlerinden Samsung, Galaxy Xcover Pro akıllı telefonuna yönelik olarak yeni Android yazılım güncellemesini yayınladı. Söz konusu güncelleme Güney Kore merkezli Samsung’un büyük çaplı güncellemelerinden biri olup Android 11 işletim sistemini getiriyor.

Android 11 güncellemesi çıktı

XCover Pro modeli için bir süredir çıkması beklenen Android 11 güncellemesi en sonunda çıktı ve böylece kullanıcılar telefonu son Android sürümü ile kullanabilecek. Yayınlanan güncelleme Android tabanlı ONE UI 3.0 arayüzü ile kendisini göstermekte olup aynı zamanda Ocak ayı güvenlik yamasını da barındırıyor. Söz konusu yama telefonun daha güvenli olmasına yardımcı oluyor.

Sağlamlığı ile biliniyor

XCover Pro modeli belki ülkemizde çok duyulan bir telefon olmayabilir ancak bu cihazın sağlamlık tarafında kesinlikle oldukça iddialı olduğunu belirtmek gerekiyor. Yaklaşık bir yıl kadar önce tanıtımı gerçekleştirilen telefon en dayanıklı Samsung telefonlarından biri olma unvanına sahip.

Özelliklerini hatırlayalım

XCover Pro akıllı telefonunda 6.3 inç büyüklüğünde Full HD+ çözünürlüğünde LCD IPS ekran yer alıyor. 25 + 8 MP arka kamerası bulunan akıllı telefon 13 Megapiksellik de ön kameraya sahip. Exynos 7 Serisinden 9611 yonga setine sahip olan telefonun 4050 mAh 15W hızlı şarj destekli bataryası bulunuyor.
Galaxy Z Fold 2 için yeni One UI güncellemesi çıktı!
Galaxy A01 İçin Yeni Yazılım Güncellemesi Çıktı
Android Disk Temizleme İşlemleri
Galaxy Xcover5 Hakkında Heyecan Verici Gelişme!

Yorum Yapmayı Unutmayın :)