Galaxy S8 Active Görselleri Ortaya Çıktı

ibrahim KIZILIRMAK 24 Tem 2017 Mobil 705  0

Akıllı telefon dünyasının aranan markalarından biri olan Samsung, son olarak Galaxy S8 amiral gemisi modelleriyle kendisini gösterdi. Yayınlanan son akıllı telefon serileriyle beraber çıtayı oldukça yükselten akıllı telefon devi şimdiyse Galaxy S8 Active modeliyle kendisini göstermeye hazırlanıyor. Öyle ki teknoloji devi hem daha dayanıklı hem de daha uzun kullanım süreleri sunacak olan Galaxy S8 Active modeliyle beraber markanın bir kez daha amiral gemisini öne çıkaracağı düşünülüyor. Merakla beklenen telefonların son olarak ise tasarımlarını ortaya çıkaran görseller paylaşıldı.

Galaxy S8 Active Görselleri Ortaya Çıktı

Ortaya çıkan yeni görsellere bakacak olursak Galaxy S8 Active akıllı telefonlarının görselleri olduğu iddia edilen yeni görseller Android Central kullanıcıları tarafından ortaya çıkarıldı. Yeni görsellere göre Samsung’un yeni seri akıllı telefonlarında beklenen teknolojiler dikkat çekiyor. İlk olarak geniş ekran kullanımına ve yüksek ekran boy oranına sahip olduğu görülen akıllı telefonların ne yazık ki kavisli ekrana veda ettiğini görüyoruz. Yeni serisinin kavisli ekrana sahip olmasının sağlamlığıyla öne çıkacak olan serisinin maksimum sağlamlık değerlerine ulaşmasında sorunla neden olacağı, bu nedenle yeniden düz ekrana dönüldüğü belirtiliyor.

Galaxy S8 Active

Bunun dışında çerçeve kısmında da özel kaplama malzemeleri kullandığı görülen teknoloji devinin, kalın çerçeveleri sayesinde düşmelere ve fiziksel etkilere karşı koruma sağlayacağı belirtiliyor. Özellikle arka kapak kısmında çok daha farklı bir kaplama malzemesi kullandığı görülen Samsung’un, tüm bu teknolojileri değerlendirildiği zaman Galaxy S8 Active modelinde bir hayli başarı elde edeceğini söylemek de yanlış olmaz.

Eski Active modeline göre de çok daha başarılı bir akıllı telefon olması beklenen Galaxy S8 Active modelinin 4000 mAh batarya için yer verilecek olan özel teknolojilerinin de dikkat çektiğini belirtelim. Şimdilik diğer özellikler konusunda pek fazla bilgi olmasa da teknik özellikler kısmında da Galaxy S8 modelinin çok dışına çıkılmayacağı görülüyor. Tabi görselleri için Samsung bir doğrulama yapmadı. Bunu da ekleyelim.

Android Telefonlarda Kullanabileceğiniz Uyku Takibi Programları
OnePlus 9 Serisinin Teknik Özellikleri Belli Oldu
iPhone Numara Gizleme Yöntemi
BiP Hakkında Bilgiler

Yorum Yapmayı Unutmayın :)