Galaxy S7 ve S7 Edge Modelleri İçin Bir Güncelleme Daha Çıktı

Fahri Gün 18 Şub 2019 Mobil 354  0

Samsung Galaxy S serisinden iki telefon S7 ve S7 Edge için yeni bir güncelleme paylaşıldı. Güncelleme Şubat ayına dair güvenlik yamalarını ve ufak tefek değişiklikleri içerisinde barındırıyor.

Akıllı telefon kategorisinde önemli bir konumda olan Samsung markası, Galaxy serisi ile büyük bir gelişme kaydetmeye devam ediyor. S serisi parıltılı bir geçmişe sahip. Uzun yıllar öncesine dayanan bu seri için S7 ve S7 Edge modelleri çok önemli iki ürün. Ancak artık eski önemi azaldı çünkü yeni pek çok S modelleri çıktı. Ancak bu telefonlar eskimiş olmasına rağmen hala güncelleme almaya devam ediyor. Buna örnek teşkil edebilecek bir güncelleme daha paylaşıldı.

Pek çok Experience açığı gideriliyor

S7 ve S7 Edge için çıkan yeni güncellemenin temel fonksiyonu Şubat ayına dair güvenlik güncellemelerini sunmak. Oreo tabanlı bu güncelleme, Samsung Experience arayüzü ve işletim sistemiyle ilgili onlarca açığı kapatmakta. Bu yüzden önem teşkil eden güncelleme, aynı zamanda kararlılık geliştirmeleri, hata düzeltmeleri, performans iyileştirmeleri içeriyor.

Manuel olarak da indirebilirsiniz

Güncelleme şu an Avrupa’da dağıtımda ve her an telefonunuza gelebilir. Bildirim olarak ulaşmazsa Ayarlar ekranından Yazılım Güncelleştirme alanına girerek manuel indirme komutu verebilirsiniz. Güncelleme ulaştıysa bu komutla birlikte inmeye başlayacaktır.
Etiketler: , , ,
Galaxy Z Fold 2 için yeni One UI güncellemesi çıktı!
Galaxy A01 İçin Yeni Yazılım Güncellemesi Çıktı
Android Disk Temizleme İşlemleri
Galaxy Xcover5 Hakkında Heyecan Verici Gelişme!

Yorum Yapmayı Unutmayın :)