Galaxy S10’u güvenli modda açma işlemi

Fahri Gün 08 Nis 2019 Mobil 255  0

Hazırlamış olduğumuz yeni makalemizde Samsung Galaxy S10 akıllı telefonunu güvenli modda nasıl açabileceğinize değiniyor. Bu hususta detaylı bilgiler veriyoruz.

Akıllı telefonlarda bazen çeşitli hatalar meydana gelebilir. Bu hataları çözmek için ise cihazı güvenli modda çalıştırmak gerekebilir. Galaxy S10 akıllı telefonunuzda karşılaştığınız sorunlardan güvenli mod aracılığıyla kurtulabilmeniz mümkün olabilmektedir. Cihazı güvenli modda açabilmek için ilk olarak üzerinde bulunan güç düğmesine basılı tutunuz. Ardından kapat seçeneği gelene kadar bir süre bekleyiniz. Güvenli mod simgesini gördükten sonra bir süre kapat simgesine basılı tutunuz ve güvenli mod simgesine dokununuz. S10 yavaş yavaş güvenli moda geçiş yapacaktır. Cihaz tekrar açılacak ve sol alt kısmında Güvenli Mod ibaresi yer alacaktır. Eğer Güvenli Mod olduğuna dair herhangi bir ifade görmüyorsanız o halde güvenli modda çalıştırırken bir hatayla karşılaşmışsınız demektir.

İkinci bir yöntemi daha bulunmaktadır:

İkinci yöntemde ilk olarak güç düğmesine basılı tutunuz. Karşınıza S10 logo ekranı gelecektir. Ekran geldikten sonra güç düğmesini bırakıp telefonun sol kısmındaki ses kısma düğmesine basılı tutunuz. Ekranın sol kısmında güvenli mod göstergesini görene kadar sesi kısma düğmesine basılı tutmaya devam ediniz. Eğer uzun süre güvenli mod göstergesi gelmezse o halde bir hata yapıyorsunuz demektir.

Güvenli moddan nasıl çıkarım?

Güvenli mod ile açtıktan sonra işinizi hallettiğinizde cihazı tekrar normal moda almak için güç düğmesine bir süreliğine basılı tutun ve normal modu seçerek işleminizi tamamlayın.
Etiketler: ,
BiP Hakkında Bilgiler
OnePlus 8 Serisi İçin Yeni Bir Güncelleme Çıktı
WhatsApp’a Alternatif Arayanların Kullanabileceği Mesajlaşma Uygulamaları
Realme Race Telefonunun Bazı Özellikleri Belli Oldu

Yorum Yapmayı Unutmayın :)