Galaxy S10 İçin Güvenlik Güncellemesi Paylaşıldı

Fahri Gün 20 Eyl 2022 Mobil 294  0

Telefon kategorisinde en ünlü markalardan biri olan Samsung tarafından Galaxy S10 akıllı telefonuna yönelik olarak yeni yazılım güncellemesi paylaşıldı. Güncelleme güvenliğe odaklanmaktadır.

Samsung markasının akıllı telefon kategorisinde en prestijli markalardan biri olduğunu biliyoruz. Marka özellikle de güncellemeler konusunda hassas olması ve son dönemde çok iyi bir güncelleme performansı ortaya koyması ile dikkat çekerken bu sefer de Galaxy S10 serisine yönelik olarak yayınladığı güvenlik güncellemesiyle gündemde.

Galaxy S10 serisi dahilinde S10, S10e ve S10+ için en son yazılım güncellemesini yayınlayan Samsung, telefonların Eylül ayı güvenlik paketine kavuşmasını sağladı. Söz konusu güncelleme G97xFXXSGHVI1 kod adını taşımakta olup, eğer Galaxy S10 serisi cihazlardan birini kullanmakta iseniz Ayarlar menüsü aracılığıyla gelen yazılım güncellemesini sorgulayabilirsiniz. Güncelleme Avrupa’da pek çok ülkede dağıtıma sunulmuş durumda olup sizin telefonunuza da ulaşmış olabilir.

S20 FE de Güncelleme Aldı

Samsung’un Galaxy S10 serisinin dışında S20 FE akıllı telefonu için de aynı güncelleme paketi yayınlandı. Ancak S20 FE için yayınlanan güncellemenin G780FXXUADVI1 sürüm numarasını taşıdığının altını çizelim. Bu güncelleme ise ilk olarak Rusya’dan dağıtılmaya başlandı ve güvenlik düzeltmelerinin yanında sistem kararlılığı ile genel hata düzeltmeleri sunmaktadır. Güncelleme kademeli olarak dağıtılmakta olup cihazınıza ulaşması biraz zaman alabilir.

TikTok Jetonlarına İlişkin Bilinmesi Gerekenler
APK Hakkında Bilinmesi Gerekenler
En İddialı Spotify Playlist İsimleri
WhatsApp Üzerinde Uzun Video Gönderme Yöntemi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)