Galaxy Note 8 Telefonu İçin Yeni Bir Güncelleme Çıktı

Fahri Gün 17 Ara 2018 Mobil 369  0

Samsung Galaxy Note serisinden Note 8 akıllı telefonuna yeni bir yazılım güncellemesi geldi. Peki güncelleme ne gibi değişiklikler sağlıyor? İşte habere ilişkin tüm detaylar…

Akıllı telefon kategorisinde yıllardır en iyi konumlarda olan Samsung, pazardaki iddiasını özellikle Galaxy S ve Galaxy Note serisi ile koruyor. Note 8 telefonu, Note serisinin önemli fertlerinden biri ve önemli güncellemeler almaya devam ediyor. Telefon için bu kez de  568 MB dosya büyüklüğüne sahip olan bir güncelleme yayınlandı. Bu güncellemenin temel görevi güvenlik açıklarını kapatmak.

Daha önce gerek Samsung’un arayüzünden dolayı gerekse Android işletim sisteminde bulunan bazı sorunlardan dolayı pek çok açık keşfedilmişti. Bu açıkların 40’ın üzerinde olduğu biliniyordu. İşte yayınlanan bu 568 MB büyüklüğündeki güncelleme 40’tan fazla açığı kapatmaya yarıyor.

Güncelleme çeşitli hata düzeltmeler sağlıyor ve cihazınızın daha stabil bir şekilde çalışabilmesi için kararlılık ve performans geliştirmeleri sunuyor. Güncellemeyi telefonunuza yükleyebilmek için biraz beklemeniz gerekebilir. Zira kademeli olarak sunulmuş durumda.

Note 8 telefonu özellikle tasarım yapısı, 6.3 inç büyüklüğündeki Super AMOLED ekranı, Exynos 8895 işlemcisi, Mali G71 grafik birimi ile dikkat çekmişti.

Etiketler: ,
Galaxy Z Fold 2 için yeni One UI güncellemesi çıktı!
Galaxy A01 İçin Yeni Yazılım Güncellemesi Çıktı
Android Disk Temizleme İşlemleri
Galaxy Xcover5 Hakkında Heyecan Verici Gelişme!

Yorum Yapmayı Unutmayın :)