Galaxy Note 8 İmparator Versiyon Gelebilir

ibrahim KIZILIRMAK 26 Tem 2017 Mobil 757  0

Akıllı telefon devlerinden biri olan Samsung, sadece günler sonra yeni seri akıllı telefonu Galaxy Note 8 modelini tanıtacak. Amiral gemisi modeli olacak olan ve üst düzey teknolojilere sahip olacak olan Galaxy Note 8 akıllı telefonlarının, sürekli yeni bilgileri de gelmeye devam ediyor. Son olarak yeni seri akıllı telefonların kasalarını gösteren bazı detaylar paylaşılmıştı. Tüm bu paylaşımlardan sonra son gelen bilgiler ise Samsung’un bazı sürprizler yapacağını gösteriyor. İddialara doğruysa sadece standart Samsung Note 8 modellerini görmeyeceğiz. Bunun yanı sıra markanın bambaşka teknolojileri de olacak.

Galaxy Note 8 İmparator Versiyon Özel Paketleri Gelebilir

Güney Koreli kaynaklar tarafından verilen bilgilere göre Samsung’un standart Note 8 modeline ek olarak yeni modeller üretmesi de bekleniyor. Bu modeller ise İmparator versiyon olarak yayınlanacak. Tabi ki adının hakkını verecek olan Galaxy Note 8 İmparator versiyon, teknik özellik konusunda ise çok daha üst düzey bir model olacak. Şu an Çin ve Güney Kore’de satışa çıkması beklenen telefonların 8 GB RAM bellek miktarına ve 256 GB depolama alanına sahip olacağı konuşuluyor.

Galaxy Note 8 İmparator Versiyon

Galaxy Note 8 İmparator Versiyon olarak adlandırılan serinin ayrıca kendi renk seçeneklerinin de olacağı ve çok daha kapsamlı modeller olacağı belirtiliyor. Galaxy Note 8 İmparator Versiyon almak isteyen kullanıcıların ise çok daha fazla fiyat vermesi gündeme gelebilir. Özellikle telefonların 1.100 dolar barajını bile aşabileceği konuşuluyor. Ayrıca yeni modelin sadece Çin ve Güney Kore’de de satışa çıkabileceğini belirtelim.

Tüm bu detaylar ve iddiaların netleşeceği zaman Samsung’un tanıtımı. Firmanın Ağustos ayında yapacağı tanıtım sonrasında tüm Note 8 detayları aydınlanmış olacak. Şimdilik yeni serinin sınırlarının bu kadar bilgiyle açığa çıktığını görmekteyiz. Tanıtımdan hemen sonra ise tüm Note 8 detaylarını haberimizde bulabilirsiniz.

BiP Hakkında Bilgiler
OnePlus 8 Serisi İçin Yeni Bir Güncelleme Çıktı
WhatsApp’a Alternatif Arayanların Kullanabileceği Mesajlaşma Uygulamaları
Realme Race Telefonunun Bazı Özellikleri Belli Oldu

Yorum Yapmayı Unutmayın :)