Galaxy Note 8 İçin Yeni Güncelleme Müjdesi!

Fahri Gün 08 Eyl 2019 Mobil 247  0

Samsung, Note serisinden telefonları için güncellemelere hız kesmeden devam ediyor. Note 8 modeline yönelik Android güncellemesi çıktı.

Akıllı telefon dünyasında önemli bir yere sahip olan Samsung, Note serisiyle de yakından tanınıyor. Şirketin Galaxy Note 8 telefonu bir döneme damgasını vurmuştu. Telefon şimdi yeni bir yazılım güncellemesi aldı.

Güvenlik güncellemesi çıktı

Cihaz için yayınlanan güncelleme Eylül ayına ait güvenlik paketini içerisinde barındırmakta. İlk etapta Almanya’da dağıtıma çıkarılan güncellemenin şu an OTA üzerinden dağıtımı devam ediyor ve kısa sürede ülkemizdeki tüm telefonlara da ulaşması bekleniyor. Güncelleme içeriğinde toplam 17 güvenlik yaması bulunuyor. Galaxy Note 8, bir yıl kadar daha bu tarz güvenlik güncellemelerinden yararlanmaya devam edecek.

Telefonun özelliklerini hatırlayalım;

3.300 mAh büyüklüğünde pile sahip olan akıllı telefonda işlemci tarafında Exynos 8895 ve Snapdragon 835 olmak üzere iki farklı sürüm bulunmakta. Aynı zamanda depolama alanı hususunda da 64 GB , 128 GB ve 256 GB olmak üzere üç farklı seçeneğe sahip olan telefonda 6 GB da bellek yer alıyor. 4K video kaydı yapabilen telefonun kamerası 10x dijital yakınlaştırma yeteneğine de sahip olup ön kısmında da 8 Megapiksellik f1.9 diyafram açıklığında lens bulunuyor. Android 9 Pie işletim sistemiyle çalışan telefonda Samsung Bixby sanal asistan bulunuyor. Cihaz Bluetooth 5.0 sürümünü kullanmakta olup İris tarayıcısı ve parmak izi okuyucusuna sahip.
Telefonun Hayatı Kolaylaştıran Yönleri
Poco X3 GT İçin Güncelleme Çıktı
Tecno Camon 18 Telefonunun Tanıtımı Gerçekleştirildi
Xiaomi 12 Pro performans testinde görüldü

Yorum Yapmayı Unutmayın :)