Galaxy M51 One UI Güncellemesi Ülkemizde Aktif Oldu

Fahri Gün 01 Ara 2020 Mobil 275  0

Samsung Galaxy M51 için yayınlanan One UI güncellemesi ülkemize ulaştı. İşte habere ilişkin detaylar…

Akıllı telefonların sahip olduğu teknik özellikler bir hayli önemli olmakla beraber aynı zamanda yazılım güncellemeleri de bir hayli önem arz etmektedir. Samsung kullanıcılara güncelleme desteği sağlamaya çalışan şirketlerden biri ve bu sefer de Galaxy M51 akıllı telefonuna yönelik olarak One UI güncellemesi yayınladı. Söz konusu güncelleme bir süredir dağıtım aşamasındaydı ve ülkemiz kullanıcılarına da bugün ulaştı.

Neler sunuyor?

OTA üzerinden dağıtımı yapılan güncelleme One UI 2.5 sürümüne sahip olup bu sürüm ile beraber telefona özel mod özelliği sunuluyor. Bu özellik yetkisiz kişilerin hassas verilere erişmesini engellemek için özel bir kimlik tespiti yapıyor. Bir uygulamanın özel sürümü, Samsung Knox tarafından Güvenli Klasör içerisine saklanarak muhafaza ediliyor. Güncellemeyle İçerik Önerileri özelliği , kullanıcı arayüzünde değişiklikler, başlangıçta telefonda devre dışı bırakılan dokunsal geri bildirim , performans iyileştirmeleri gibi çeşitli geliştirmeler sunuluyor.

Boyutu ne kadar?

Güncellemenin dosya boyutu 960 MB olup Android cihazlar için veri bağlantısı veya Wi-Fi aracılığı ile indirilebiliyor. Eğer kota unsuru söz konusuysa sınırsız bir veri bağlantısı esnasında indirmenizi öneririz. Güncellemenin yapı numarasının M515FXXU1BTK4 olduğunun da altını çizelim.
Etiketler: ,
Realme V15 5G Modeli İçin Yeni Yazılım Güncellemesi Çıktı
Galaxy A52 İncelemesi
Huawei P30 Pro Güncelleme Aldı
Telefonun Kamerasının Farklı Yeteneklerini de Sergileyen 5 Üretken Yazılım

Yorum Yapmayı Unutmayın :)