Galaxy M51 One UI Güncellemesi Ülkemizde Aktif Oldu

Fahri Gün 01 Ara 2020 Mobil 323  0

Samsung Galaxy M51 için yayınlanan One UI güncellemesi ülkemize ulaştı. İşte habere ilişkin detaylar…

Akıllı telefonların sahip olduğu teknik özellikler bir hayli önemli olmakla beraber aynı zamanda yazılım güncellemeleri de bir hayli önem arz etmektedir. Samsung kullanıcılara güncelleme desteği sağlamaya çalışan şirketlerden biri ve bu sefer de Galaxy M51 akıllı telefonuna yönelik olarak One UI güncellemesi yayınladı. Söz konusu güncelleme bir süredir dağıtım aşamasındaydı ve ülkemiz kullanıcılarına da bugün ulaştı.

Neler sunuyor?

OTA üzerinden dağıtımı yapılan güncelleme One UI 2.5 sürümüne sahip olup bu sürüm ile beraber telefona özel mod özelliği sunuluyor. Bu özellik yetkisiz kişilerin hassas verilere erişmesini engellemek için özel bir kimlik tespiti yapıyor. Bir uygulamanın özel sürümü, Samsung Knox tarafından Güvenli Klasör içerisine saklanarak muhafaza ediliyor. Güncellemeyle İçerik Önerileri özelliği , kullanıcı arayüzünde değişiklikler, başlangıçta telefonda devre dışı bırakılan dokunsal geri bildirim , performans iyileştirmeleri gibi çeşitli geliştirmeler sunuluyor.

Boyutu ne kadar?

Güncellemenin dosya boyutu 960 MB olup Android cihazlar için veri bağlantısı veya Wi-Fi aracılığı ile indirilebiliyor. Eğer kota unsuru söz konusuysa sınırsız bir veri bağlantısı esnasında indirmenizi öneririz. Güncellemenin yapı numarasının M515FXXU1BTK4 olduğunun da altını çizelim.
Etiketler: ,
Oppo Reno 6 ve Reno 6 Pro Karşılaştırma
Oppo A11s Özellikleri Belirlendi
Realme 8s 5G ve 8i’nin Özellikleri Belli Oldu
Redmi Note 8 Pro ve Note 9 Pro Android 11 tabanlı MIUI 12.5 güncellemesi aldı

Yorum Yapmayı Unutmayın :)