Galaxy J7 Android Güncellemesi Çıktı

Fahri Gün 12 May 2021 Mobil 626  0

Samsung markası Galaxy J7 akıllı telefonu için yazılım güncellemesi paylaştı. İşte konuya ilişkin detaylar…

Teknoloji markalarından Samsung kategorisinde en popüler şirketlerden biri olup, son zamanlarda akıllı telefon güncellemeleri konusundaki hassasiyeti ile dikkat çekiyor.

Samsung markası çeşitli güvenlik güncellemelerine devam etmekte olup bu sefer de Galaxy J7 2017 sürümü için yeni bir yazılım güncellemesi paylaştı. Söz konusu güncelleme telefonun güvenlik seviyesini Mayıs 2021 seviyesine çıkarıyor ve böylece cihazın güncel güvenlik yamalarından yararlanmasını sağlıyor.

Bu güncellemenin dikkat çekici olduğunu özellikle belirtmek gerekiyor çünkü Galaxy J7 akıllı telefonunun piyasaya sürülmesinin üzerinden dört yıllık bir süre geçti. Buna rağmen hala güvenlik güncellemelerini alıyor olması Samsung’un başta HTC olmak üzere diğer teknoloji markalarına örnek olduğunu ve imrenilmesi gereken bir yol izlediğini gösteriyor.

Güncelleme 19 hata düzeltmesinin yanı sıra cihaz kararlılığını artıran iyileştirmeleri de içerisinde barındırıyor. Paylaşılan güncelleme J730FXWS8CUD1 sürüm numarasıyla yayınlanmakta olup şuan için Bangladeş, Nepal ve Sri Lanka bölgelerine sunulmuş durumda. Yakın zamanda tüm bölgelerde aktif hale getirilmesi beklenen güncellemenin yayılma süreci devam ediyor.

Etiketler: ,
Instagram Sohbet Arka Planını Değiştirme Yöntemi
Threads Uygulamasında Video İndirme İşlemleri
Yerli Üretim Akıllı Telefon Modelleri
Redmi Note 12 Pro’nun Donanımları Ortaya Çıktı

Yorum Yapmayı Unutmayın :)