Galaxy J7 Aero Özellikleri Netlik Kazandı

Fahri Gün 04 Tem 2018 Mobil 381  0

Samsung, Galaxy J7 Aero akıllı telefonuyla geliyor. Cihaz hakkında önemli sızıntılar ortaya çıktı. 

Akıllı telefon dünyasının en popüler markalarından biri olan Samsung, yeni akıllı telefonlar üretmeye devam ediyor. Ünlü şirket bu kez de Galaxy J7 Aero akıllı telefonunu sunuyor. Cihazın giriş segment pazarda satılması bekleniyor.

Aslında Samsung’un giriş segment değil orta segmentte bir ürün sunması bekleniyordu çünkü ünlü şirketin bu alanda ciddi bir boşluğu var. Orta seviye Samsung telefonları isteyen pek çok kullanıcı, aradığını yine bulamayacak gibi gözüküyor. Çünkü Galaxy J7 Aero, beklenenin aksine orta segment için değil giriş segment için geliyor.

Exynos 7885 yonga seti ile gelen akıllı telefon, 2 GB RAM içeriyor. HD çözünürlüklü 5.5 inç büyüklüğünde ekranla gelecek olan Galaxy J7 Aero, kamera tarafında 13 Megapiksel arka kamera ve 8 MP ön kamera sunuyor. Ürün ile ilgili bazı performans testi sonuçları da ortaya çıktı. Bu sonuçlar, cihazın tekli çekirdek skorunun 1170, çoklu çekirdek skorunun ise 4042 olduğunu gösteriyor.

Ürünün Türkiye’de satışa sunulduğu taktirde 1000 TL civarında bir fiyat etiketiyle sunulması bekleniyor. Cihazın batarya, depolama alanı ve işletim sistemine ilişkin ise şu an için net bir bilgi bulunmuyor.

Etiketler: ,
Telefonlarda Kullanabileceğiniz En İyi Fit Yaşam Uygulamaları
Apple iPhone 5s ve 6 İçin Güncelleme Yayınladı
Ekim Ayının En Güçlü Telefonu
SAR Değeri Yüksek Olan Oppo Telefonlar

Yorum Yapmayı Unutmayın :)