Galaxy A52 Güvenlik Güncellemesini Hızlıca Aldı

Fahri Gün 06 Tem 2021 Mobil 352  0

Samsung Galaxy A52 akıllı telefonu Temmuz ayına ait güvenlik güncellemesini çok hızlı bir şekilde aldı. İşte habere ilişkin detaylar…

Akıllı telefon kategorisinde en popüler markalardan biri olan Samsung güncellemelerini zamanında yayınlamaya özen gösteriyor. Özellikle son dönemlerde güncellemeleri hızlı yayınlamasıyla dikkat çeken Samsung markası Galaxy A52 akıllı telefonunda da bu geleneğini sürdürüyor.

Galaxy A52 akıllı telefonu için Temmuz ayı güvenlik yaması hızlı bir şekilde yayınlandı. Güncelleme cihazın güvenlik versiyonunu Temmuz ayına yükseltiyor. Böylece önceden keşfedilmiş olan bazı güvenlik açıklarını gideriyor ve cihazın güvenlik açısından daha güvenilir bir hale gelmesini sağlıyor.

Galaxy A52 (SM-A525M) güncellemesi ilk olarak Bolivya üzerinden başlamış olup kademeli bir şekilde dağıtılmakta. Bu kapsamda diğer ülkelere de hızlıca yayılması beklenen güncellemeyi uygulamanızı öneriyoruz.

Bu arada Galaxy A52 akıllı telefonu piyasaya sürüldüğünde Android 11 işletim sistemiyle kendisini göstermişti. Cihaz uzun bir süre büyük çaplı güncellemelerden de yararlanacak.

Etiketler:
Instagram Sohbet Arka Planını Değiştirme Yöntemi
Threads Uygulamasında Video İndirme İşlemleri
Yerli Üretim Akıllı Telefon Modelleri
Redmi Note 12 Pro’nun Donanımları Ortaya Çıktı

Yorum Yapmayı Unutmayın :)