Galaxy A52 4G Telefonunun Özellikleri Belli Oldu

Fahri Gün 11 Şub 2021 Mobil 254  0

Samsung Galaxy A52 4G akıllı telefonu ile ilgili dikkat çekici gelişmeler yaşandı. Telefonun özellikleri belirlendi.

Teknoloji markalarından Samsung akıllı telefon kategorisindeki en büyük şirketlerden biri olup çalışmalarına tam gaz devam ediyor. Yeni akıllı telefon modelleri üzerinde çalışan Samsung, yakında Galaxy A52 akıllı telefonunun 4G versiyonunu da piyasaya sürecek.

Uygun fiyata 4G

Yeni Galaxy A52 4G akıllı telefonu uygun fiyatlı modellerden biri olacak gibi gözüküyor. Uygun fiyata 4G desteği sunmak için gelen telefon bu amacını isminden de gösteriyor. Telefonda Snapdragon 720G işlemci kullanıldığına yönelik bilgiler geldi. Aynı zamanda cihaz 8 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanına sahip olacak.

Orta segment için gelecek

Orta segment için piyasaya sürülecek olan yeni Galaxy A52 4G akıllı telefonunun ekranı 6.5 inç büyüklüğünde olacak ve 60 Hz Super AMOLED yapısıyla gelecek. Cihazın ön kamerası 32 MP, arka kamerası ise 64 MP olacak ve ürünün arka kamerasına + 12 MP ve 5 MP olmak üzere çift lens eşlik edecek ve böylece cihaz üçlü arka kamera yapısıyla gelecek.

Fiyatı belli oldu

Son bilgilere göre Galaxy A52 4G akıllı telefonu 400 Dolar seviyesinden satışa sunulacak. Beyaz, mavi, lavanta ve siyah olmak üzere dört farklı renk seçeneği ile piyasaya sürülmesi beklenen telefonun ülkemizde de çıkmış yapması bekleniyor.
Etiketler: ,
Moto X30 Pro Telefonunun Tanıtılmadan Satışa Sunulması Bekleniyor
Hava Durumu Alanında En Başarılı Uygulamalar
Vivo V25e Teknik Özellikleri Belli Oldu
Asgari Ücretle Alınabilecek Giriş Segment Telefonlar

Yorum Yapmayı Unutmayın :)