Galaxy A40 için güvenlik güncellemesi çıktı

Fahri Gün 08 May 2021 Mobil 175  0

Samsung şirketinin Galaxy A40 akıllı telefonuna yönelik olarak Nisan ayı güvenlik yamasını içeren yeni bir güncelleme yayınlandı. İşte habere ilişkin detaylar…

Samsung, Nisan ve Mayıs 2021 güvenlik yamalarını ilk kez sunan şirket olarak dikkatleri üzerine çekmişti. Şirket şimdi de segment ve eski – yeni ayrımı yapmayarak pek çok cihazına güncelleme getiriyor. Galaxy A40 akıllı telefonu da bu kapsamda güncelleme alan akıllı telefonlardan biri oldu.

Piyasaya 2019 yılında sürülen Galaxy A40 ilk çıktığında Android 9 Pie işletim sistemiyle kendisini göstremiş, 2020 yılının başlarında Android tabanlı One UI 2.0 güncellemesini almıştı ve 2021 yılında da Android 11 sürümüne güncellendi. Söz konusu güncelleme Mart 2021 güvenlik yaması ile birlikte sunulmuştu ve şimdi de hemen Nisan güvenlik güncellemesinin yayınlanması bu noktada kullanıcılar açısından oldukça olumlu bir durum.

Eğer Galaxy A40 sahibiyseniz akıllı telefonunuzun Ayarlar bölümünden güncellemeyi manuel olarak kontrol etmenizi öneririz. Güncelleme Fransa’dan dağıtılmaya başlandı ve tüm telefonlara zaman içerisinde ulaşacak. Sürüm numarası ise A405FNXXU3CUD3  olup telefonda bulunan pek çok güvenlik ve gizlilik açığını gidermektedir. Eğer güncelleme sizin cihazınıza da ulaştı ise daha güvenli bir deneyim açısından indirmeyi ihmal etmeyin.

Etiketler: ,
Realme V15 5G Modeli İçin Yeni Yazılım Güncellemesi Çıktı
Galaxy A52 İncelemesi
Huawei P30 Pro Güncelleme Aldı
Telefonun Kamerasının Farklı Yeteneklerini de Sergileyen 5 Üretken Yazılım

Yorum Yapmayı Unutmayın :)