Galaxy A04 İçin Beklenen Tanıtım Yapıldı

Fahri Gün 23 Ağu 2022 Mobil 349  0

Samsung’un bir süredir konuşulan telefon modellerinden olan Galaxy A04 cihazı için resmi bir tanıtım gerçekleştirildi. Böylece cihaza ilişkin detaylar belirlendi.

Akıllı telefon alanında en popüler şirketlerden biri konumunda olan Samsung çalışmalarına tam gaz devam etmekte olup şirket şimdi Galaxy 04 için heyecan verici bir tanıtım gerçekleştirmiş durumda.

Samsung’un giriş seviyesi için ürettiği Galaxy A04 akıllı telefonu resmiyet kazandı. Cihazın sahip olduğu özellikler gerçekleştirilen tanıtımla beraber netleşti.

Yeni Galaxy A04 modelinin 6.5 inç büyüklüğü bulunmakta olan HD+ çözünürlüklü LCD panel ekranı bulunmaktadır. Cihaz 60 Hz tarama hızına sahiptir. Snapdragon 695 yonga seti bulunmakta olan akıllı telefonda 128 GB dahili depolama alanı ve 8 GB RAM yer almaktadır.

Telefonun arka kısmında 48 Megapiksellik ana kamera mevcuttur ve ona 2 MP derinlik kamerası eşlik etmektedir. Cihazın ön yüzünde de 5 Megapikselilk kamera vardır. Cihaz 15 Watt şarj desteğine sahip olan 5000 mAh batarya ile çalışmaktadır. Ürün yazılımsal olarak Android 12 işletim sistemiyle kutudan çıkmaktadır.

Fiyatı açıklanmadı

Galaxy A04 telefonunun fiyatına yönelik olarak henüz resmi bir açıklama gelmedi. Ürünün Türkiye’de de piyasaya sürülmesinin beklendiğini belirtelim.

Instagram Sohbet Arka Planını Değiştirme Yöntemi
Threads Uygulamasında Video İndirme İşlemleri
Yerli Üretim Akıllı Telefon Modelleri
Redmi Note 12 Pro’nun Donanımları Ortaya Çıktı

Yorum Yapmayı Unutmayın :)