Galactic Civilizations 3 Kaçırılmayacak Yeni Bir İndirim Aldı

Fahri Gün 12 Nis 2018 Oyun 213  0

İlk kez Steam üzerinde 14 Mayıs 2015 tarihinde yerini alan Galactic Civilizations 3, PC oyuncularının sevdiği strateji oyunlarından biri. Hali hazırda Steam platformunda satışı devam eden oyun, şu sıralar hatrı sayılır bir indirim aldı.

Steam’de şu sıralar yine büyük indirimler boy gösteriyor. Galactic Civilizations 3, normalde 61.00 TL’den satılmaktaydı. Oyuna tam yüzde 66 indirim geldi ve böylece fiyatı 20.74 TL’ye indi.  İşin güzel tarafı bu paketi satın aldığınızda oyunun kendisi hariç indirilebilir içeriklere de sahip olabilmeniz. Galactic Cilivizations 3,  Mega Events DLC ve Crusade Expansion Pack ek paketleri de sizin oluyor.

Öte yandan diğer Galactic Civilizations oyunlarından da indirimli olarak yararlanabiliyorsunuz. Galactic Cilivizations 3 Gold adlı pakette, seri için şu ana kadar çıkmış olan tüm Civilizations oyunları ve onların indirilebilir içerikleri sunuluyor. Haliyle bu paketin normal fiyatı oldukça yüksek. Normalde Steam’de 170.02 TL’den satılan bu paket, yüzde 51 indirimle şu an 84.09 TL’den satılmakta.  Eğer strateji oyunlarını seviyorsanız ve Civilizations’u daha önce deneme imkanınız olduysa Gold paketini satın almanın sizin için daha avantajlı olacağını söyleyebilirim.

Bu güzel indirimlerden yararlanabilmek için yarın akşama yani 13 Nisan 2018 akşamına kadar Steam sayfasına girip satın alabilirsiniz.

NieR: Automata Steam Üzerinde Büyük Bir İndirim Aldı
FIFA 19 İnceleme Puanlarıyla Bir Kez Daha Dikkatleri Üzerine Çekti
Assassin’s Creed Odyssey Ücretsiz DLC İle Birlikte Çıkabilir!
Planet Coaster Steam Platformu Üzerinde Büyük Bir İndirim Aldı

Yorum Yapmayı Unutmayın :)