Galactic Civilizations 3 Hataları Güncelleme İle Giderildi

Fahri Gün 17 Ara 2017 Oyun 500  0

Galactic Civilizations 3 oyununda bulunan çeşitli oyun hataları hazırlanan yeni güncelleme ile gideriliyor. Özellikle çökme probleminin önüne geçilmesi amacıyla hazırlanan güncelleme oyuncuların epey hoşuna gidecek türden.

Ünlü strateji oyunlarından Galactic Civilization 3’ün çıkışının üzerinden uzun zaman geçmiş olmasına rağmen hala düzenli güncellemeler almakta. Oyuna bu yaz bir güncelleme sunulmuş, ardından da sonbahar aylarında bir güncelleme daha ortaya çıkmıştı. Bu hafta yeni bir güncelleme daha geldi.

Güncelleme temel olarak oyun hatalarını gidermeye yönelik hazırlandı. Mesela oyundakı çizgi yükleme süreleri artık ciddi oranda iyileştirildi. Öte yandan özellikle multiplayer kısmında yapılan maçlarda ortaya çıkan rahatsız edici çökme problemleri de yine giderildi. Oyunda yapay zeka üzerinde de ciddi geliştirmeler yapılarak oyuncuların daha fazla zevk alabilmesi amaçlandı.

Geliştiricinin oyun yükleme süresi üzerinde de yoğun bir çalışma sarfettiği öğrenildi. Öte yandan bazı antivirüs programlarıyla çakışma meydana geliyordu. Antivirüs programlarıyla çakışma yaşanmasının temel sebebi oyunun verileri yönetme biçimiydi. İşte geliştirici, oyunun verileri yönetme biçimini  yeniden elden geçirerek bu sorunun da üstesinden gelmeyi bildi.

Sonuç itibariyle performans sorunlarından kurtulmak, daha akıcı ve hızlı bir Galactic Civilizations 3 deneyimi yaşamak itisoyrasınz yeni güncellemeden mutlaka faydalanmanızı öneririz.

FIFA 20 İle Sokak Futbolu Zamanı!
Fallout 4 GOTY Sürümü İçin İddialı Kampanya!
Sniper: Ghost Warrior Trilogy İçeriğinde Büyük İndirim
Arma 3 Contact DLC’si Tanıtıldı!

Yorum Yapmayı Unutmayın :)