Fortnite Bu Kez De Switch Platformuna Geliyor!

Fahri Gün 01 Haz 2018 Oyun 300  0

Son zamanların en fazla dikkat çeken oyunlarından biri olan Fortnite Battle Royale,  bu kez Nintendo Switch için çıkışını gerçekleştirecek. Oyun E3 2018’de duyurulacak.

Video oyunlarında son zamanlarda yeni bir Battle Royale akımı başladı. Bu akım özellikle Fortnite gibi oyunlarda kendisini gösterdi. Battle Royale türü oyuncuların en sevdiği oyun türlerinden biri haline geldi.

Fortnite Battle Royale modu sunulduğundan beri oyuna inanılmaz bir ilgi var. Geliştirici bu büyük ilgi karşısında oyunu konsollar için de çıkarmaya başladı. Diğer konsollar için satışa sunulan ve önemli satış başarıları elde eden Fortnite, şimdi de Nintendo Switch platformunda başarı kovalaycak. Nintendo Switch de geçen yılın en iyi oyununa sahip olan platform. Yani kesinlikle yabana atılabilecek bir konsol değil.

Bilgi 4Chan platformundaki bir sızıntı sayesinde ortaya çıktı. Sızıntıya göre oyun yakında E3 2018 etkinliği esnasında resmen duyurulacak. E3 2018 etkinlikleri 12 Haziran 2018 tarihinde başlayacak. Dolayısıyla 12 Haziran tarihinde Fortnite Switch oyununu görebiliriz. Şu an için oyunun içeriği ile ilgili herhangi bir bilgi yok. Hatta Battle Royale olarak gelip gelmeyeceği dahi şu an kesin değil. Ancak böyle bir haberin varlığı bile oyuncuları heyecanlandırmaya yetecektir.

Knights And Bikes Çıkış Tarihi Hakkında Sürpriz Gelişme
Immortal Redneck Steam’de Büyük Bir İndirim Aldı
Prey Digital Deluxe Kısa Bir Süreliğine İndirime Girdi
Mount Blade 2 Hala Belirsizliğini Koruyor

Yorum Yapmayı Unutmayın :)