For The King Artık Tam Sürüme Geçiyor

Fahri Gün 13 Nis 2018 Oyun 462  0

Uzun zamandır erken erişim aşamasında olan sevilen oyunlardan For The King, artık tam sürüme geçiş yapıyor. Oyun kısa bir süre sonra tam sürüm olarak karşımıza çıkacak.

Eskiden oyunların erken erişim aşamasına girmesi gibi bir durum pek karşımıza çıkmazdı. Çünkü Steam, Origin, Uplay gibi sanal mağazalar yoktu. Bu sanal mağazalar, özellikle oyun içerikleri bakımından çok zenginler. Her oyunun bunlar üzerinde bir sayfası var ve o sayfa üzerinden indirebilir içerikleri yayınlıyorlar. Bir oyun daha çıkmadan önce bu sayede tanınabiliyor.

For The King oyunu da daha çıkışını yapmadan dikkat çeken oyunlar arasına girmeyi başarmıştı. Uzun bir zamandır erken erişim aşamasında sunulan oyun, Steam’e 28 Şubat 2017 tarihinde geldi. RYO ve macera deneyimini yaşatabilen For The King, eğlenceli bir oynanışa ve güzel gözüken grafiklere sahip. Fiyatı ise şu an Steam  üzerinde 32.00 TL.

Oyun için şu ana kadar yapılan yorumların ve incelemelerin çoğunun olumlu olduğunu söyleyelim. Çok yakın bir zamanda da tam sürüm olarak oynayabileceğiz. Ortaya çıkan bilgilere göre oyun 19 Nisan 2018 tarihinde resmen tam sürüm olarak satışa sunulacak. Fiyatının yeni sürüm çıktığında biraz değişebileceğini düşünüyoruz. Büyük ihtimalle birazcık artacaktır.

Etiketler: ,
Evdeyken Oynayabileceğiniz Web Tabanlı Oyunlar
Kodlama Bilgisi Olmadan Kullanabileceğiniz 5 Oyun Yapma Yazılımı
Android Telefonlarda Oynayabileceğiniz Ücretsiz Bağımsız Oyunlar
Hearts of Iron IV Etkileyici Bir İndirim Aldı

Yorum Yapmayı Unutmayın :)