Fitbit Pebble Desteği Haziran Ayında Sona Erecek

Emre BEY 25 Oca 2018 Teknoloji 85  0

Fitbit tarafından yapılan açıklamada, Pebble akıllı saatlerine sağlanan yazılımsal desteğin Haziran ayında sonlandırılacağı ifade etti. Kullanıcıların buna göre bir önlem alması gerekiyor.

Akıllı saat üreticilerinden Fitbit, Fitbit Pebble isimli akıllı saatleri hakkında önemli bir karar aldı. Şirket, akıllı saatler için sunulan yazılımsal desteğin önümüzdeki Haziran ayına kadar süreceğini duyurarak binevi Haziran ayından sonra artık destek vermeyeceklerini ifade etmiş oldu. Popüler bir saat olsa dahi artık Pebble için yolu sonu görünüyor.

Pebble akıllı saatleri piyasaya sürüldüğünde uygun fiyatlı ve kullanışlı olmalarından ötürü sevilmişti ve önemli kitlelere de ulaşmayı başarmıştı. Fakat aradan geçen zaman Pebble için yolun sonunu gösteriyor. Haziran ayından itibaren artık pek çok özellik etkinliğini yitirecek. Yani SMS, e-posta, uygulama mağazası ve internet adresleri, ses tanıma özellikleri gibi önemli özellikleri etkin olmayacak.

Fitbit, Pebble satın almış olan kullanıcılara indirimden faydalanma imkanı tanıyor. Pebble sahipleri eğer bir başka Fitbit akıllı saatine geçmek isterlerse 50 Dolar indirim yapılacak.

Apple, Yeni MacBook Ürünlerinde Klavye Konusunda Sürpriz Yapabilir
GM Otonom Teknoloji İçin Kesenin Ağzını Açıyor
LG’nin İddialı Yeni Akıllı Hoparlörleri Satışta
Horlama Sesine Karşı Özel Bir Kulaklık Geliştirildi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)