Final Fantasy 14 Oyuncu Sayısıyla Rekor Kırdı!

Fahri Gün 03 Eyl 2018 Oyun 246  0

Final Fantasy serisinin en sevilen oyunlarından biri olarak kabul edilen Final Fantasy 14, sahip olduğu oyuncu sayısıyla rekor kırdı. 

Steam platformunda hali hazırda satışlarına devam edilen Final Fantasy 14 oyunu, 42.99 TL fiyat etiketiyle satılmaya devam ederken, oyunun oyuncu kitlesinin çok yüksek olması da ayrıca dikkat çeken bir konu.

Açıklanan son verilere göre Final Fantasy 14 oyununun oyuncu sayısı 14 milyon oldu. Böylece oyunu 14 milyondan fazla kayıtlı kullanıcı oynadı. Bu günümüzde son derece önemli bir rakam. Çok yakında 5.yılını tamamlayacak olan Final Fantasy 14, oyuncular için muazzam farklılıklar sunmaya devam ederken, geliştirici ekip oyunun beşinci yılını doldurması şerefine etkinlikler düzenlemek istiyor. Oyun 30 Eylül tarihinde resmen beşinci yıl dönümünü yaşayacak.  Bunun şerefine kutlamalar gerçekleştirecek olan geliştirici, pek çok etkinlik ve kampanya sunacak.

Noshida tarafından yapılan açıklamada, oyunun beşinci yılının şerefine bir canlı yayın düzenleneceği açıklandı. Gerçekleştirilecek olan canlı yayın tam 14 saat sürecek. Aynı zamanda 4.74 sürüm numarasıyla beraber oyuncular için pek çok özellik de sunulacak.

Geliştirici ekip oyunu daha da fazla geliştirmek istiyor ve bu doğrultuda uzun süre boyunca çalışmalarına devam edecek.

Sniper Ghost Warrior 3’e Dair Büyük Bir Kampanya Başladı
The Crew 2 Büyük Bir İndirim Aldı
Chernobylite İncelemesi
Luigi’s Mansion 3 Detaylı İncelemesi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)