FIFA 23 Oyununda Tarihi İndirim Başladı!

Fahri Gün 27 May 2023 Oyun 153  0

Steam platformunda FIFA 23 oyununa yönelik tarihi indirim için start verildi. Oyuna şu an %70 indirimli olarak sahip olabilirsiniz! İşte indirime ilişkin olarak tüm detaylar…

Meşhur FIFA serisi oyun dünyasının en beğenilen futbol oyunlarından biri olarak kabul edilmekle beraber, futbol oyunu tutkunlarının büyük ilgisini görüyor. FIFA serisi için son olarak FIFA 23 oyunu piyasaya sürülmüştü ve söz konusu oyun Steam üzerinde 699,99 TL fiyat etiketiyle satılıyordu. Oyuna yönelik olarak bu sefer son derece cazip bir indirim gerçekleştirildi.

FIFA 23 için Steam üzerinde %70 oranında büyük bir indirim uygulandı. Bu sayede oyunun yeni fiyatı sadece 209,99 TL oldu. Gerçekleştirilen indirim fırsatı 29 Mayıs akşamına kadar geçerliliğini sürdürecek olup, böylece FIFA 23 heyecanını normal fiyatından çok daha uygun bir fiyattan satın alarak yaşamaya başlayabilirsiniz.

Son zamanlarda oyunların dolar kuru nedeniyle oldukça pahalandığı bilinen bir gerçek ve bu yüzden oyun indirimlerinin ayrıca önemi bulunuyor. Zira bu tarz indirimler sayesinde oyunları cazip fiyatlardan almak daha mümkün olabiliyor. Bu bağlamda kayda değer indirim haberlerini sizlerle buluşturmaya devam edeceğiz. Bizi takip edin.

Etiketler: , ,
Oyunlarda Başarım Sistemi
Hogwarts Legacy: Secrets of the Restricted Section Tam Çözüm
Starfield Hileleri
Oyun Dünyasında Kapalı Beta Süreci Hakkında Bilgiler

Yorum Yapmayı Unutmayın :)