FIFA 22 Oyunu Büyük Bir İndirim Aldı

Fahri Gün 19 Şub 2022 Oyun 391  0

Futbol oyunu serilerinden FIFA’nın son oyunu olan FIFA 22, taktire şayan bir indirimle kullanıcıların karşısına çıktı. Oyun normalde olduğundan çok daha uygun fiyatlardan satılıyor. İşte detaylar…

Steam üzerinde zaman zaman büyük çaplı futbol oyunu indirimlerine de şahit oluyoruz. Şimdi bunlara bir yenisini eklemekte olan FIFA 22 indirimi uygulandı. Söz konusu indirim sayesinde popüler video oyunlarından FIFA 22’yi çok uygun fiyattan satın alabiliyorsunuz.

Normal fiyatı 419,99 TL olan FIFA 22 için uygulanan %67 oranında indirimle beraber oyunun yeni fiyatı kısıtlı bir süreliğine 138,59 TL oldu. Böylece oyunun epey cazip hale geldiğini söyleyebiliriz. Uygulanan indirim fırsatı 23 Şubat akşamına kadar geçerliliğini sürdürecek.

Çok oyunculu mod, tek oyunculu mod , kariyer mod, sokak futbolu modu ve daha pek çok oyun modunu içerisinde barındırmakta olan FIFA 22 oyununda Türkçe dil desteği de bulunmaktadır. Böylece oyuncular FIFA 22 ile birlikte Türkçe güzel bir deneyim elde edebilmekte olup, normal koşullarda son derece pahalı olan bu oyunu satın almak için şimdi güzel bir fırsatın olduğunu söyleyebiliriz.

Bu arada oyunu satın almadan önce denemek isterseniz 21 Şubat akşamına kadar indirip satın almadan deneyebilme imkanınızın bulunduğunu da söyleyelim.

Etiketler: ,
GTA 5’de Arabanın Üstünü Açma Yöntemi
Assassin’s Creed Shadows Artık Sipariş Verilebiliyor!
Ghost of Tsushima’nın PC’ye Gelmesine Saatler Kaldı!
Meşhur Savaş Oyunu Battlefield 1 Büyük Bir İndirime Girdi!

Yorum Yapmayı Unutmayın :)