FIFA 20 İle Sokak Futbolu Zamanı!

Fahri Gün 09 Haz 2019 Oyun 7  0

Futbol simülasyonları arasında unutulmaz bir yere sahip olan Fıfa, 2020 yılına iddialı girmek istiyor. FIFA 20 üzerinde hummalı bir çalışma yürütülüyor ve oyunculara sokak futbolu sürprizi de sunulacak.

Sokak futbolu ülkemizdeki hemen hemen her çocuğun yakından bildiği bir oyundur. Sokak futbolunun kendisine göre kuralları, akrobasi hareketleri ve daha pek çok farklı unsuru vardır. Dolayısıyla sokak futbolunun zevki bir başkadır. Bunun bilincinde olan EA, şimdi sokak futbolu temalı yeni bir FIFA üzerinde çalışıyor.

Volta FIFA 20 İle Tanışın!

Önümüzdeki aylarda yayınlanacak olan FIFA 20, sokak futbolunu da beraberinde getirecek. EA bunun duyurusunu Volta Football ifadesiyle yaptı. FIFA 20’de sokak futbolu bulunacak olup oyuncular duvardan top sektirme, farklı akrobasi hareketleri yapma gibi pek çok eylemde bulunabilecek.

Şov Zamanı!

FIFA 20’deki sokak futbolu temasında özellikle akrobasi hareketleri üzerine düşüldüğünü söyleyebiliriz. Mesela zaman zaman FIFA’da normal bir maç yaparken akrobasi hareketlerini daha fazla yapma isteğimiz olmuştur. Özellikle bazı oyuncular için bu hayli fazladır. İşte yeni Volta FIFA 20 teması özellikle işi şova dökmek isteyen oyuncuların hoşuna gidecektir. Merakla bekliyoruz.
Etiketler:
Mount Blade 2 Hala Belirsizliğini Koruyor
Sniper Ghost Warrior Serisi Neredeyse Bedava Oldu
2019 Yılı İçerisinde Çıkmış En İyi Oyunlar
Video Oyunlarında Daha İyi Olmanın Sırları

Yorum Yapmayı Unutmayın :)