Facebook’ta Daha Etkili Olabilmek İçin Faydalanılabilecek Araçlar

Fahri Gün 27 Ağu 2019 İnternet 181  0

Facebook üzerinde daha etkili olabilmek için etkileşime teşvik eden, etkili içerikler üretmek gerekiyor. Bunu yapabilmek için faydalanabileceğiniz bazı internet sayfalarının olduğunu belirtelim. Yeni içeriğimizde bunlardan bahsedeceğiz.


İlgi çekici içerikler ortaya koymak için paylaşımların faydalı, anlaşılır, ilginç olması gerekiyor. Bu kuralları yerine getirdiğiniz zaman siz de kullanıcıların dikkatini çekebiliyorsunuz. Elbette sahip olduğunuz kategori de oldukça önemli.


Goodreads


Bu platform yeni makaleler bulmanız için bire bir çünkü herhangi bir kitabı hızlı bir şekilde arayıp incelemeye olanak verir. Kitap okumak da düşündürücü bilgiler konusunda önemli oranda yol almanızı sağlar. Goodreads ile aklınıza bir sürü yeni içerik fikri gelebilir.


Pinterest


Paylaşım yapmayı düşündüğünüz içerik hakkında zengin görsel odaklı materyaller bulmak istiyorsanız Pinterest tam size göre. Pinterest, bir sosyal medya aracı olmasına karşın diğer platformlara nazaran oldukça farklıdır. Pinterest ile ilgi çekici pek çok içerik ortaya konulabilir.


BrainyQuote


Ünlü, bilge kişilerin söylemiş olduğu güzel sözlere ulaşmanızı sağlayan bu araç, Facebook hesabınız için ilgi çekici çok fazla içerik sunacaktır. Ünlü ve bilge kişilerin güzel sözleri kullanıcılar için her zaman ilgi çekici olmuştur.
Hepsiburada Müşteri Hizmetlerine Hemen Bağlanma Yöntemi
En Fazla İnternet Tüketen Mobil Uygulamalar
Chrome Dosya İndirme Hatasını Giderme Yöntemi
İnternet Tarayıcısına Bulaşan Virüsleri Temizleme Yöntemi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)