Exxen Üzerinde Ücretsiz Hesap Açma Yöntemi

Fahri Gün 01 Oca 2021 Genel 612  0

Son günlerde ülkemizde en çok konuşulan medya platformu haline gelen Exxen üzerinde hesap açma hususuna değiniyoruz.

Exxen yeni yılın gelmesiyle beraber aktif hale getirildi. İzleyicilerin karşısına 31 Aralık 2020 tarihinde saat 21.00’da yani yılbaşından üç saat önce çıkan Exxen platformu üzerinde kullanıcılara kısıtlı bir süre için ücretsiz kullanma imkanı da sunuluyor. An itibariyle exxen.com/tr adresini kullanarak erişebileceğiniz Exxen platformunda Tolgshow, Sihirli Annem, Şeref Bey ve Konuşanlar gibi uzun süredir beklenen içerikler yer almakta.

7 gün ücretsiz kullanma şansı sunuyor

Exxen platformunu tamamen ücretsiz olarak kullanabilmek ise maalesef mümkün değil. Platformun farklı üyelik tipleri bulunuyor. Ancak yine de 7 günlük ücretsiz deneme üyeliği açabiliyorsunuz.

Ücretsiz hesap açma yöntemi:

İlk olarak Exxen resmi internet sitesini açın ve orta kısımda bulunan Ad – Soyad ve e-posta bilgilerini doldurun. Ardından 7 Gün Ücretsiz İzle butonuna tıklayın. Açılan sayfadan da şifre, telefon numarası gibi bilgileri doldurduktan sonra ücretiz olarak hesabınızı oluşturmuş oluyorsunuz. Sonra da reklamsız sürüm veya reklamlı sürüm arasından tercih yapıyorsunuz. Ancak üyeliği tamamlamak için ödeme kart bilgilerinizi girmelisiniz.

Reklamlı ve reklamsız model

Exxen platformunda reklamsız ve reklamlı model bulunmakta olup reklamlı Exxen aboneliği için aylık 9,90 TL ödemek gerekiyor. Bu fonksiyonda izlediğiniz bir şeyi indirme imkanınız da bulunmuyor. Reklamsız sürümü kullanabilmek için aylık 19,90 TL ödemeniz gerekiyor. Bu sürümde reklam bulunmamakla beraber indirme de yapabiliyorsunuz. Eğer yıllık abonelik alırsanız biraz daha avantajlı alabiliyorsunuz
Etiketler:
Pardus Hakkında Bilinmesi Gerekenler
HP ProBook 650 G8 İnceleme
Google Drive İle İlgili Bilinmesi Gereken Tüyolar
Logitech G430 Benzeri 3 Kulaklık Modeli

Yorum Yapmayı Unutmayın :)