Evdeyken Oynayabileceğiniz Web Tabanlı Oyunlar

Fahri Gün 30 Kas 2020 Oyun 500  0

Yeni yazımızda virüs pandemisi nedeniyle evde durmanız gereken bu süreçte oynayabileceğiniz birbirinden güzel web tabanlı oyunlara değiniyoruz.


Bilgisayar oyunları günümüzde çok fazla alana ayrılmakta olup yalnızca tarayıcıdan oynanabilen oyunlar da bulunmaktadır. Özellikle bir dönem web tabanlı oyunlar epey yaygındı. Korona virüsü nedeniyle evde durmanız gereken şu günlerde de oynayabileceğiniz pek çok web tabanlı video oyunu bulunmaktadır. Dilerseniz sizler için bunlar arasından popüler veya köklü olanlara değinelim.


Travian


Son derece iddialı bir web tabanlı tarayıcı oyunu olan Travian her ne kadar seki popülerliğinden biraz uzaklaşmış olsada hala keyifle oynayabileceğiniz, sürekli olarak yeni özellikler eklenen bir platform ancak tek handikapı oyun içi satın almaları hususunda Alman ekibin artık iyice abartmış olması çünkü oyunda altın almadan diğer oyunculara karşı rekabet edebilme şansınız yok. Eğer 6 ayda bir en az 150 TL yatırabileceksiniz oynamanızı öneriyoruz. Yani kısacası Travian artık bir zengin oyunu oldu a dostlar.


Klanlar


Tıpkı Travian gibi web tabanlı orta çağ savaş oyunudur. Bir dönem popülerdi ancak son zamanlarda fazla popüler değil ve açıkçası pek geliştirilmedi yani hala eski tarz grafikler ve özelliklerle duruyor. Klanlar oyununu daha çok nostalji yapmak isteyenler için öneriyoruz ancak elbette hastası da çok.


Pokemon Showdown


Pokemon çizgi filminden esinlenilerek ortaya çıkarılan bu oyun eşsiz Pokemon savaşlarını ele alıyor ve Pokemon savaşlarını enerjinin dolmasını veya seviye atlamayı beklemeden yapabiliyorsunuz. Bu bağlamda ara sıra birkaç Pokemon düellosu yapmak isteyen oyuncuların tercih edebileceği bir yapımdır.


Papa’s Burgeria


Bir restoran işletme oyunudur ve bu tarz oyunlar arasında son derece popülerdir. Bir burger restoranını yönettiğiniz oyunda son derece hızlı olmalı ve tüm müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayabilmelisiiz. Bu bağlamda yemek yapma ve restoran işletme oyunlarından hoşlananların denemesi gereken bir oyun olduğunu, alanında popüler ve iyi bir oyun olduğunu söyleyebiliriz.


DarkOrBit


Cyberpunk atmosfere sahip bir oyun arayanlar için tercih edilebilecek olan DarkOrBit yapımında Mars, Dünya ve Venüs tabanlı bir şirkete üye olarak oynamaya başlıyorsunuz ve daha fazla kaynak kazanmaya, bu kaynaklarla da lazer topları, kalkanlar, uzay gemileri ve bunun gibi çeşitli savaş ekipmanları elde etmeye çalışıyorsunuz. Uzun süredir ülkemizde aktif olan DarkOrBit yapımı çok yüksek bir oyuncu kitlesine sahip olmasıyla değerlendirebileceğiniz nadir web tabanlı oyunlardan biri.


Doom


Esasen normal bir video oyunu olan Doom, daha sonra Kongregate tarafından bir web tabanlı flash oyun haline getirilmiştir. Kesinlikle denemeniz gereken, FPS türünde adeta başyapıt olarak tabir edilebilecek kadar değerli bir yapımdır. Eski bir oyun olduğundan nostalji tadında oynamak isteyenler için de önerilir.


DragonFable


Sıra tabanlı rol yapma oyunu olan DragonFable bunu web tabanlı bir oyun olarak yapabilmektedir. Gerek iyi bir hikayeye sahip bir oyun oynamak isteyenler, gerekse RPG ögelerinin tadını çıkarmak isteyenler için tavsiye edebileceğimiz nitelikte bir yapımdır.
LoL Maç Geçmişi İzleme Yöntemi
Repack Tanımı Hakkında Bilgiler
Battlefield 1 İçin Büyük Çaplı Yeni İndirim !
Hitman 2 Gold Edition İçin Büyük Bir İndirim Uygulandı

Yorum Yapmayı Unutmayın :)