Ev Veya Ofis Ortamı İçin Kullanılabilecek 5 Yazıcı Tavsiyesi

Fahri Gün 13 Ağu 2021 Teknoloji 448  0

Bu içeriğimizde dilerseniz ev dilerseniz de ofis ortamında kullanabileceğiniz 5 iddialı yazıcı modeline değiniyoruz. İşte konuya ilişkin detaylar… 

Yazıcılar sahip oldukları fonksiyonlarla çalışanlar için büyük bir kolaylık olup, bilgisayar ortamından veya telefondan kağıda kolayca çıktı aktarılabilmesini sağlıyor. Peki hem ofis hem evde kullanmak üzere satın alınabilecek olan yazıcı modelleri nelerdir? Yeni içeriğimizde bu hususta kullanabileceğiniz beş birbirinden iddialı yazıcı modeline değineceğiz: 

Pantum P2500 Mono Lazer Yazıcı 

Uygun fiyatlı bir seçenek olan P2500 yazıcısı sahip olduğu kaliteyle adından söz ettirmekte olup, yoğun kullanım içinse biraz masraflı bir yazıcı olarak biliniyor çünkü çip ve kartuş ücretlerinin yüksek olduğu bilinmekte. Yine de iyi baskı kalitesi isteyen kullanıcılarca tercih edilmesi gereken bir ürün olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. 

Canon Pixma G2411 

Çok fonksiyonlu bir yazıcı olup siyah-beyaz metinleri/görselleri net ve keskin hatlar ile kâğıda aktarmanıza yarıyor. Sahip olduğu bitmeyen kartuş tasarımı da kullanıcının paradan ve zamandan tasarruf etmesine imkan tanımakta olup, hem ofis hem de ev ortamında kullanabileceğiniz iddialı seçeneklerden biri olarak göze çarpıyor. 

Epson Ecotank L3150 

Wi-Fi çok fonksiyonlu yazıcı olan Epson Ecotank L3150 modeli kablosuz bağlantı ile yazdırmaya olanak sağlayan bir ürün. Böylece bir bilgisayar bağlantısı gerekmeksizin kablosuz bağlantı aracılığıyla kolayca çıktılar alabilirsiniz. Evin veya ofisin farklı bir ortamından rahatça komut verebilirsiniz. Aynı zamanda darbelere karşı da dayanıklı bir üründür. 

HP Lazer 135W MFD Wi-Fi Lazer Yazıcı 

Profesyonel yazıcı tavsiyesi isteyenler için yer verdiğimiz bu yazıcı, küçük ve kompakt tasarıma sahip olmasına rağmen çok hızlı bir şekilde baskı yapabiliyor. Böylece kullanıcıya önemli oranda zaman kazandırmakta olan yazıcı kullanılarak mobil cihazlardan baskı alabilir, kablosuz bağlantının nimetlerinden yararlanabilir, tarama, kopyalama gibi işlevleri kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. 

HP 4120 DeskJet Plus 

Bu yazıcı baskının yanında kopyalama, faks ve tarama özelliklerine sahip olmasıyla harika bir ofis yazıcısı olarak kendisini gösteriyor. Kablosuz bağlantı yeteneği bulunan yazıcı aynı zamanda çok kolay bir şekilde kurulabiliyor. Üç yıl ek garanti süresinin bulunması ise önemli bir başka avantaj olarak öne çıkıyor. 

Etiketler:
Abandonware Anlamı ve Hakkında Bilgiler
Analog Cihazlar Hakkında Bilgiler
Motor Yağı Konusunda En Başarılı Markalar
Artırılmış Gerçeklik Tanımı ve AR Kullanılan Oyunlar

Yorum Yapmayı Unutmayın :)