Essential Phone Markasından Akıllı Telefonlara Özel Yeni Aparat!

Fahri Gün 08 Haz 2018 Mobil 274  0

Essential cephesinden yeni bir icat var. Akıllı telefonlar için kulaklık jakı adaptörü geliştiren Essential, akıllı telefonlardan müzik dinlemeyi sevenler için önemli bir avantaj sunuyor.

Günümüzde akıllı telefonlar bilgisayarın ylapabildiği hemen hemen her işi yapabiliyor. Bu da akıllı telefonların daha popüler bir hale gelmesini sağladı. Şimdi de Essential tarafından ortaya konulan bir hamle sayesinde çok farklı bir özelliğini daha göreceğiz. Telefonlardaki 3.5 mm kulaklık jakının olmamasını bir kusur olmaktan çıkaran ESS Sabre DAC ses destekli aparat, cihazınızda müzik dinlerken aynı zamanda şarj dolumu da gerçekleştirmenize yarıyor.

Aygıtın ismi de açıklanmış durumda. Essential, yeni aygıtına Audio Adapter HD ismini verdi. Cihazın Essential tarafından üretilen telefonlardan ayrı olarak sunulacağını düşünüyoruz. Nitekim Essential cephesinden de bunu doğrular nitelikte bir açıklama geldi. Audio Adapter HD ürününün önümüzdeki üç ay içerisinde satışa çıkarılacağı ifade edildi. Audio Adapter HD cihazının fiyatı ise şu an belli olmamakla birlikte ilerleyen süreçte konu hakkında daha fazla detaya ulaşabileceğiz.

Yüksek kaliteli ses bağlantısı da gerçekleştirecek

İddialara göre Audio Adapter HD, cihazı şarj etmenin dışında müzik kalitesini de dolumlu anlamda etkileyecek.   Spotify gibi müzik servisleri ile entegreli bir şekilde çalışacağı iddia edilmekte.

Huawei, Apple ve Samsung Arasındaki Savaş Nasıl Gidiyor? İşte Son Veriler
ZenFone Max Pro M1 Fiyatlarında İndirim Var
Mate 10 Lite Modeline İlişkin Sürpriz Bir Güncelleme Yayınlandı
J7 Pro Modeline Dair Yeni Güncelleme Yayınlandı

Yorum Yapmayı Unutmayın :)