Essential Phone Akıllı Telefonları Hakkında Süpriz Gelişme

Fahri Gün 28 Nis 2018 Mobil 518  0

Essential Phone ürünleri satışa çıkalı neredeyse 1 yıl oluyor. Essential Phone bu uzun süreden sonra artık daha fazla ülkede satışa sunuluyor. İşte detaylar…

Akıllı telefon kategorisinde çok bilinmeyen fakat kaliteli markalardan biri olan Essential, ilk akıllı telefonunu Amerika’da bundan bir yıl kadar önce piyasaya sürmüş, yavaş adımlarla hareket etmiş ve diğer pazarlara açılmamıştı. Şirketin bunu bilinçli olarak yaptığına dair iddialar bulunmaktaydı. Şimdi ortaya çıkan yeni sızıntılar, Essential’in farklı pazarlar için de tamamen hazır olduğunu gösteriyor.

Essential Phone ürünleri, artık sadece Amerika’da değil daha pek çok pazarda satışa sunulacak. Fransa, Japonya, Birleşik Krallık ve Kanada pazarlarına da girecek olan Essential Phone’un vergi ve kur farklarını hesaba katarsak biraz daha farklı fiyatlardan pazarlarda yerini alacağı aşikar. Özellikle Snapdragon 835 yonga seti ve sahip olduğu tasarımla dikkat çeken Essential Phone ürünü, çentikli ekran tasarımını Apple’dan daha önce kullanmıştı. Ürün sahip olduğu üstün kamera özellikleriyle de taktir toplamıştı.

Cihazın ülkemizde satışa çıkarılıp çıkarılmayacağına ilişkin ise şu an için net bir bilgi bulunmuyor. Fakat satıldığı taktirde de minimum 2500 TL gibi rakamlardan satılacağı kesin. Hatta bu rakamın bile fazla iyimser kaçtığını söyleyebiliriz.

Telefonlarda Kullanabileceğiniz En İyi Fit Yaşam Uygulamaları
Apple iPhone 5s ve 6 İçin Güncelleme Yayınladı
Ekim Ayının En Güçlü Telefonu
SAR Değeri Yüksek Olan Oppo Telefonlar

Yorum Yapmayı Unutmayın :)