Eski Doom Oyunları İçin Heyecanlandıran Mod

Fahri Gün 09 Nis 2018 Oyun 490  0

Önemli FPS oyunlarından Doom’un en eski sürümleri için tam 2K çözünürlükte yeni grafik modları geliyor. Söz konusu modlar sayesinde oyunun görüntüsü ciddi ölçüde değişiyor.

İlk Doom oyunu 1993 yılında çıktı. Bundan tam 25 yıl öncesini ifade ediyor. FPS tarihinin en önemli oyunlarından biri olarak gösteriliyor ve günümüzde hala oyuncular tarafından oynanıyor. Fakat çok eski Doom oyunlarını oynamak elbette grafiksel açıdan adeta gözleri bozuyor. Çok eski teknolojiye sahip oldukları için görüntü olarak kötü gözüken eski Doom oyunlarının daha iyi görünebilmesi için çalışmalar yapılıyor.

Hazırlanan yeni bir grafik modu sayesinde artık eski Doom oyunları daha iyi gözükecek. Grafik kaplamaları tekrar elden geçiriliyor ve oyun daha iyi bir görünüme kavuşturuluyor. Çözünürlük olarak 2K seviyesine yükseliyor ve bu gözle görülür bir değişim anlamına geliyor.

Modun ismi ise Doom Ultra HD Texture Pack. Şu an demo sürüm olarak aktif olduğunu da belirtelim. Tabii demo olduğu için kurduğunuz taktirde pek çok hatayla karşılaşma imkanınız var. Yine de merak ettiyseniz moddb adresindeki Doom Ultra HD Texture Pack sayfasına girerek indirebilirsiniz.

Doom’un tüm oyunlarını edinebilmek için de Steam’i kullanabilirsiniz.  Bazı Doom içerikleri şu an Steam üzerinde avantajlı fiyatlardan satılıyor.

Evdeyken Oynayabileceğiniz Web Tabanlı Oyunlar
Kodlama Bilgisi Olmadan Kullanabileceğiniz 5 Oyun Yapma Yazılımı
Android Telefonlarda Oynayabileceğiniz Ücretsiz Bağımsız Oyunlar
Hearts of Iron IV Etkileyici Bir İndirim Aldı

Yorum Yapmayı Unutmayın :)