Erken Erişim Squad Sürümünde Büyük Bir İndirim Başladı

Fahri Gün 21 Nis 2018 Oyun 496  0

Steam’de Squad oyununa özel bir indirim gerçekleştirildi. Oyun şu an normal fiyatından çok daha ucuza satın alınabiliyor. 

Oyun dünyasında sanal mağazalar sayesinde oyuncular büyük indirimlerden de faydalanabiliyor. Bu konuda Valve’in sahibi olduğu dünyaca ünlü sanal mağaza Steam başı çekiyor. Şimdi de erken erişim aşamasındaki Squad oyununa özel güzel bir indirim başlatıldı. Normal fiyatı 59.00 TL olan oyun, yüzde 25 indirim alarak 44.25 TL’ye indi.

İndirim kısa bir süre için geçerli olacak. 23 Nisan akşamı tekrar eski fiyatına dönecek. Uzun bir zamandır erken erişim aşamasında olan oyun, gerek grafikleri gerekse oynanışıyla oyuncuların beğenisini kazanıyor. Steam üzerinde genellikle çok olumlu puanlar alan oyun, Offworld Industries tarafından geliştirilip yayınlanmıştı.

Squad oynamak isteyen oyuncuların sistemlerinin iyi olması gerekiyor. Çünkü minimum sistem gereksinimleri biraz yüksek. Oyunu oynayabilmek için en az 8 GB RAM’e, GTX 770 veya onun seviyesinde başka bir grafik kartına, Intel Core i5 2500K veya seviyesinde AMD işlemciye sahip olmak gerekiyor. Aynı zamanda oyun 35 GB kadar alan kaplıyor. Bu yüzden indirecek olanların depolama birimlerinde minimum 35 GB boş alan olması gerekiyor.

Oyunun Türkçe arayüz dil desteği de bulunuyor. Böylece oynarken bir sıkıntı yaşamıyorsunuz.

Etiketler: , ,
Evdeyken Oynayabileceğiniz Web Tabanlı Oyunlar
Kodlama Bilgisi Olmadan Kullanabileceğiniz 5 Oyun Yapma Yazılımı
Android Telefonlarda Oynayabileceğiniz Ücretsiz Bağımsız Oyunlar
Hearts of Iron IV Etkileyici Bir İndirim Aldı

Yorum Yapmayı Unutmayın :)