En Gerçekçi Grafiklere Sahip PC Oyunları

Fahri Gün 03 Oca 2020 Oyun 338  0

Yeni yazımızda en iyi grafiklere sahip oyunlara değindik. İşte çıkış yapan en iyi grafiklere sahip 5 PC oyunu!

Oyunlarda grafik teknolojisi son zamanlarda bir hayli gelişti. Böylelikle birbirinden gerçekçi grafiklere sahip pek çok oyun piyasaya sürüldü. Peki bu oyunlar arasında PC tarafında en iyileri hangileri dersiniz? İşte hazırladığımız liste:

Call of Duty: Modern Warfare

Kuşkusuz ki Call of Duty serisinin oyun dünyasında çok önemli biri yeri var. Özellikle grafiksel açıdan çok gerçekçi olmasıyla oldukça iyi bir savaş atmosferi yaşatıyor. Call of Duty: Modern Warfare yapımı da bu doğrultuda oyunculara büyük bir görsel şölen sunuyor. Hali hazırda PC platformunda en gerçekçi grafiklere sahip oyunlardan biri.

Metro Exodus

Metro serisi aslına bakarsanız piyasaya sürüldüğü her dönemde sahip olduğu grafiklerle taktir toplamayı başarmıştı. Metro Exodus oyunu da adeta mihenk taşı oldu. Çok güzel grafiklere sahip olan Metro Exodus, hali hazırda kategorisinde en iyi oyunlardan biri. En gerçekçi grafiklere sahip oyunlar arasında gösterilmeyi hak ediyor.

Red Dead Redemption 2

Rockstar Games tarafından sunulan Red Dead Redemption 2 yapımı, uzun süre boyunca beklendi ve beklenildiğine de deydi. Çok gerçekçi ve etkileyici grafiklere sahip olan oyun, özellikle PC kategorisinde piyasaya sürülmesiyle en iyi grafiklere sahip oyunlardan biri oldu.

Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint

Ubisoft tarafından geliştirilen ve yayınlanan Racon Breakpoint, sahip olduğu enfes grafiklerle adından söz ettirmişti. Günümüzde en iyi grafiklere sahip oyunlardan biri.

A Plague Tale: Innocence

Listemizde yer verdiğimiz son oyun ise Asobo Studio firmasınca geliştirilen A Plague Tale: Innocence olup oyun sahip olduğu güçlü grafiklerle ve güçlü hikayesiyle taktir topluyor.
Anno 1800 Oynayanların İşine Yarayabilecek 5 Taktik
Kule Savunması Temalı 5 Video Oyunu
Scarlet Nexus İncelemesi
Game Builder Garage İncelemesi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)