En Fazla Takipçisi Bulunan 5 TikTok Fenomeni

Fahri Gün 18 Eyl 2020 İnternet 288  0

Yeni yazımızda en fazla takipçiye sahip olan 5 TikTok fenomenini derledik. İşte konuya dair detaylar…

TikTok günümüzde en fazla kullanılan sosyal medya mecralarından biri. Özellikle gençlerin çok yoğun bir biçimde kullandığı TikTok uygulamasında çok fazla takipçiye sahip olan TikTokerlar bulunuyor. Peki dünya çapında en popüler olan 5 TikTok fenomeni hangisi ? Haydi bir bakalım:

Charli D’amelio

Charli D’amelio hesabı rekor bir takipçi sayısına sahip. 87 milyon takipçisi bulunan hesap böylece tüm dünya genelinde en çok takipçiye sahip olan hesap konumunda. Üstelik en yakın rakibine 27 milyon fark atmış durumda. Bu bağlamda açık ara lider olduğunu söyleyebiliriz.

Addison Rae

En fazla takipçiye sahip olan ikinci TikTok fenomeni konumunda olan Addison Rae’nın 60 Milyon takipçisi bulunuyor. Birinci sırada olan Charli Damelio ile arasında büyük bir fark olsada üçüncü sıradaki Zach King’den 10 milyon daha fazla aboneye sahip olması dikkat çekici.

Zach King


En Fazla takipçiye sahip olan üçüncü TİkTok fenomeni olan Zach King’in 50 milyon takipçisi bulunuyor. Bu çok yüksek rakam pek çok Avrupa ülkesinin nüfusunun toplamını ifade ediyor. Dolayısıyla Zach King’i koca bir ülke kadar insan takip ediyor.

Loren Gray

Dördüncü sırada yer alan Loren Gray, şu an TikTok tarihinin en çok takipçiye sahip olan dördüncü takipçisi konumunda olup bunu 49 milyon takipçisine borçlu. Hem şarkıcı hem de sosyal medya fenomeni olan Loren Gray Instagram’da da 20 milyon takipçiye sahip.

TikTok

Her sosyal medya mecrasının olduğu gibi TikTok’un da kendi hesabı bulunuyor ve TikTok resmi hesabı sahip olduğu 47 milyon abone sayısı ile en fazla takipçiye sahip olan 5. TikTok fenomeni hesap konumunda.
Etiketler:
Twitter Blue Hakkında Bilinmesi Gerekenler
Yasal ve Ücretsiz E-Kitap Platformları
Instagram SFS Hakkında Bilinmesi Gerekenler
Instagram Forstalk Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Yorum Yapmayı Unutmayın :)