Ekim Ayının En Güçlü Telefonu

Fahri Gün 04 Kas 2020 Mobil 444  0

Yeni yazımızda Ekim ayının en güçlü Android işletim sistemli telefonuna değiniyoruz. İşte detaylar…


Akıllı telefonların sergilediği performans teknolojinin yoğun gelişimi ile beraber artıyor. Böylece kullanıcılar artık çok daha güçlü akıllı telefonlara sahip olabiliyor. Peki en güçlü akıllı telefonlar hangileri?

Mate 40 Pro!


AnTuTu tarafından yayınlanan Ekim ayının en güçlü akıllı telefonlar listesine göre ilk sırada Mate 40 Pro akıllı telefonu bulunuyor. Huawei tarafından henüz yeni piyasaya sürülen Mate 40 Pro telefonu genel olarak üst segmente hitap eden bir cihaz. Mate 40 Pro telefonunda 12 GB RAM + 256 GB dahili depolama alanı bulunuyor. Kirin 9000 işlemcisinden güç alan telefon uzun bir süre konuşulacak gibi gözüküyor.

Vivo ağırlığı


Ekim ayının en güçlü ikinci telefonu ise Vivo IQOO 5 Pro olarak açıklandı. 663.979 puana sahip olan telefonu üçüncü sırada Vivo İQ00 5 modeli 663.767 puanla takip ediyor. Pro model ile arasında çok az bir fark olduğu göze çarpıyor.AnTuTu raporlarına göre dördüncü sırada Vivo X50 Pro+ telefonunda 661.342 puan bulunuyor ve beşinci sırada yer alan Redmi K30S telefonu bulunmakta olup K30S modeli 660.133 puana sahip. Listede özellikle Vivo telefonlarının çoğunlukta olması , ilk sıranın Huawei markasında olması dikkat çekici nokta olup Ekim ayı genel olarak Çinli teknoloji şirketlerinin ağırlığını koyduğu bir ay olmuş.

Etiketler: ,
Instagram Sohbet Arka Planını Değiştirme Yöntemi
Threads Uygulamasında Video İndirme İşlemleri
Yerli Üretim Akıllı Telefon Modelleri
Redmi Note 12 Pro’nun Donanımları Ortaya Çıktı

Yorum Yapmayı Unutmayın :)