Efsanevi The Witcher Serisi Steam’de 19 Şubat’a Kadar İndirimde

Fahri Gün 17 Şub 2018 Oyun 608  0

Dünyanın en iyi oyunlarından The Witcher serisi şu an Steam üzerinde büyük bir indirime girdi. 19 Şubat’a kadar geçerli olan bu indirimden yararlanmanızı öneririz.

Günümüzde oyunlara gerçekten çok fazla ilgi var. Bu artık inkar edilemez bir gerçek haline büründü. Eskiden sadece çocuklar ve gençlerin oyun oynadığı bilinirken artık yetişkinlere hitap eden çok fazla oyun var. Bunlardan biri de The Witcher.

The Witcher serisi toplam üç farklı oyundan oluşuyor. The Witcher isimli kitap serisinden derlenen bu oyun serisi, oyuncuların son yıllardaki en gözde oyunlarından biri haline geldi. Farklı hikayesi ve oynanış sistemiyle, ana karakteri ve serbestliğiyle oyuncuların gönlünü kazandı. Steam’de yapılan yeni bir indirim sayesinde bu efsane seri şu an çok uygun bir fiyata satılıyor. The Witcher 1’in fiyatı %85 indirimle 2.70 TL’den, The Witcher 2 %85 indirimle 4.65 TL’den ve son oyun olan The Witcher 3 %50 indirimle 30 TL’den satılıyor. Üstelik bu üç oyun Steam’de bir paket haline getirilip The Witcher Trilogy adıyla satılıyor ve bu pakete de özel bir indirim uygulanıyor.

GOTY sürümü de 30 TL

Öte yandan The Witcher 3‘ün tüm ek paketlerinin de içerisinde bulunduğu The Witcher 3: Wild Hunt GOTY sürümü de indirim aldı ve sadece 30 TL’den satılıyor. Bu durumda tüm oyunlara ve ek paketlerine 37.40 TL’ye sahip olabiliyorsunuz. Şahsen The Witcher kitaplarını da okumuş, bu seriye büyük bir ilgisi olan biri olarak bu fırsatı değerlendirmenizi öneriyorum. Steam mağazasına girip indirimden yararlanabilirsiniz.

Etiketler: ,
Days Gone PC Sürümü İncelemesi
FIFA 21 için muazzam indirim!
Alanında En Popüler Oyun Olan ETS 2 İndirime Girdi
Play Store Platformunda Ülke Değiştirme Yöntemi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)