Easy Anti Cheat Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Fahri Gün 09 Kas 2022 Oyun 326  0

Yeni yazımızda Easy Anti Cheat ile ilgili olarak bilinmesi gereken hususlara değinmekteyiz. İşte konuya dair ayrıntılar…

Daha çok boş vakitlerini oyun oynayarak değerlendirmekte olan oyuncularca merak edilen bir terim olan easy anti cheat, video oyunlarını oynadığınız sırada arka planda sessiz sedasız bir şekilde çalışır. Bu programın çalıştığı oyunlar genelde hikaye moduna sahip olmayan, çok oyunculu moda sahip olan video oyunlarıdır.

Rekabete dayalı oyunlarda oyuncular diğer oyuncuların önüne geçebilmek için zaman zaman hilelere başvurabilmektedir. Hile kullanımının önüne geçmek noktasında Easy Anti Cheat önemli bir araçtır. Epic Games tarafından geliştirilmiş olan bu program hile yapan oyuncuların tespit edilmesini sağlamaktadır. Böylece diğer oyuncuların yaşadığı tecrübenin olumsuz olmamasını sağlamaktadır.

Program arka planında çalışan Easy Anti Cheat’in çalışıp çalışmadığının kontrolünü yapabilmek için oyuncular Windows işletim sistemli bilgisayarda görev çubuğuna sağ tıklayarak Görev Yöneticisi’ni seçebilir. Sonrasında da İşlemler sekmesini kullanarak Easy Anti Cheat Launcher olup olmadığına bakabilirler. Eğer işlem var ise programın aktif olduğunu anlayabilirsiniz.

Easy Ante Cheat programının yaygın olarak kullanıldığı bazı popüler oyunlara değinecek olursak; Fortnite, War Thunder, For Honor, Apex Legends, Fortnite, Dead By Dayligh , Rust ve daha pek çok oyunda kullanılmakta olduğunu söyleyebiliriz.

Etiketler:
Subnautica Serisine Yüzde 70 İndirim Geldi !
Assassin’s Creed Black Flag Gold Edition Fiyatı 10 Dolara İndi!
Oyun Oynarken Para Kazanma Yöntemleri
Starfield İncelemesi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)