Doom Eternal Büyük Bir İndirime Girdi

Fahri Gün 04 Haz 2022 Oyun 357  0

Doom Eternal Deluxe Edition içeriği Steam platformunda devasa bir indirim aldı. İşte indirime ilişkin ayrıntılar…

Popüler PC oyunu serilerinden Doom için çıkan Doom Eternal büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Oyunu oynayan oyuncular genel itibariyle memnun kalırken, hala oynamayan çok sayıda oyuncunun olduğu da biliniyor. Şimdi o oyuncular için oyunu satın alma adına büyük bir fırsat sunuldu çünkü oyun büyük bir indirime girdi.

Steam üzerindeki normal fiyatı 349,00 TL olan Doom Eternal Deluxe Edition içeriği, %67 oranında büyük bir indirim aldı. Böylece içeriğin yeni fiyatı 115,17 TL oldu. Uygulanan indirim fırsatı 5 Haziran akşamına kadar geçerliliğini koruyacak. Oyuna sahip olmak isteyen oyuncular Pazar akşamına kadar oldukça cazip bir fiyat etiketiyle satın alabilir.

Doom Eternal Deluxe Edition paketinin içerisinde Doom Eternal oyununun bulunmasının yanı sıra aynı zamanda Year one Pass , Singleplayer ve Battlemode içerikleri yer alıyor.

Doom Eternal hakkında

FPS türünün önemli örneklerinden biri olan Doom Eternal, yüksek tempolu birinci şahıs nişancı çatışmalarıyla yeni bir soluk getiriyor. Oyun içerisinde double dash gibi yetenekleri kullanabiliyor, alev makineli omuz topundan bıçaklardan, yükseltilmiş çeşitli silahlardan ve modlardan yararlanabiliyorsunuz. Aynı zamanda yeni çok oyunculu modların ve tek oyunculu modların keyfini çıkarabiliyorsunuz.

Etiketler: ,
Nier Automata Oyununa Yüzde 60 İndirim Geldi
Hellblade Steam’de 3 Dolara Düştü!
GTA 5’de Arabanın Üstünü Açma Yöntemi
Assassin’s Creed Shadows Artık Sipariş Verilebiliyor!

Yorum Yapmayı Unutmayın :)