Dishonored 2 Hakkında Önemli Denuvo Gelişmesi!

Fahri Gün 16 Ara 2018 Oyun 326  0

Dishonored 2 ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Oyunun artık Denuvo ile korunmadığı ortaya çıktı.

Denuvo koruması günümüzde oyunların korsanlar tarafından kırılamaması için bir koruma sağlamakta. Ancak bu koruma her defasında korsan gruplar tarafından aşıldı. Bu bazen uzun zaman alırken bazen de çok kısa sürdü.

Dishonored 2 için geliştiriciler tarafından yeni bir yama yayınlandı. Bu yeni yamada Denuvo kaldırıldı. Yalnızca oyunun yalın halinden değil, ek paket olan Dishonored: Death of the Outsider içeriğinden de kaldırıldı. Bunun zaten beklenen bir karar olduğunu ancak biraz geciktiğini söyleyebiliriz.  Çünkü oyunun zaten korsan sürümü çıkış yapmıştı ve korsan sürüm çıktıktan sonra Denuvo sisteminin hala durması sisteme yük bindirmekten başka bir işe yaramıyor.

Denuvo boykot ediliyor 

Aslında Denuvo dışarıdan bakıldığında oyunları satın alarak oynayanlar için yardımcı bir araç gibi görünüyor olabilir. Ancak tam aksine oyunu satın alan oyuncular da Denuvo korumasını boykot ediyor. Pek çok PC oyuncusu Denuvo korumasıyla korunan oyunları satın almıyor. Denuvo’nun oyunu satın alarak oynayan oyunculardan bile tepki görmesinin nedeni ise video oyunlarındaki performansı ciddi ölçüde düşürmesi. İşte oyuncular bu durumdan rahatsız oluyor ve daha iyi bir performans için Denuvo  korumalı oyunları oynamak istemiyor.

Etiketler:
Bioshock The Collection İçin Büyük Bir İndirim Fırsatı Sunuldu
PUBG Mobile UC Satın Alma Rehberi
Bu Fiyata Daha İyi Oyun Yok ! The Witcher 3 İndirime Girdi
NBA 2K21 18 Şubat’a kadar büyük bir indirime girdi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)