Discord Netflix Botu Kullanma Rehberi

Fahri Gün 18 Kas 2022 Genel 278  0

Bu yazımızda Discord üzerinde Netflix botunu nasıl kullanabileceğinizle ilgili olarak bilgilere yer veriyoruz. İşte Discord Netflix botu kullanımı hakkında bilinmesi gerekenler…

Discord her ne kadar oyunlarla bağdaştırılsada sadece oyunlarla sınırlı değil ve kullanıcılar günümüzde Netflix dizileri, filmleri için arkadaşlarıyla beraber izleme partileri yapabiliyor. Discord Netflix botu, insanların farklı ortamlarda bulunmalarına rağmen arkadaşlarıyla beraber izleme partileri yapmalarına imkan tanıyor. Arkadaşlarınız nerede olursa olsun farklı ekran üzerinden istediğiniz ayı içeriği izleyebiliyorsunuz. Peki Discord Netflix botu nasıl kullanılmaktadır?

Bu bot siz ve izleme partisi yapacağınız arkadaşlarınıza yönelik içerik önerileri sunmakta olup, önce katılacak herkese dizi mi yoksa film mi izlemek istedikleri yönünde soru soruluyor ve ankete göre seçimler yaparak izlemeye başlıyorsunuz.

Discord Netflix Botu Kullanma Adımları

İlk olarak  App Directory’den /heynetflix komutuyla Netflix botunu çağırınız. Bir film mi yoksa dizi mi izlemek istediğiniz konusunda oy veriniz. Hangi ülkede oturduğunuzu giriniz. Bu sayede Netflix size mevcut ülkelerin kitaplıklarında bulunan içerikleri sizin seçiminize göre önerecektir. Ardından önerilen dört dizi / film önerisinden birini seçebilir veya seçimleri yenileyebilirsiniz. Seçiminizi tamamlamanızın ardından yeni özel sohbet kanalından arkadaşlarınızla beraber izleme partileri yapmanız mümkün hale gelecektir.

Etiketler: ,
PUBG Taarruz Tüfekleri Hakkında Bilinmesi Gerekenler
YouTube Kısıtlı Modu Deaktif Hale Getirme Rehberi
TikTok Üzerinde Yaş Değişikliğinde Bulunma Yöntemi
Detroit Become Human Fiyatı Yarı Yarıya İndi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)