Detroit Become Human Fiyatı Yarı Yarıya İndi

Fahri Gün 10 Kas 2022 Genel 241  0

Detroit Become Human isimli video oyununun fiyatında taktire şayan bir indirim meydana geldi. Oyunun fiyatı yarı yarıya inmiş durumda. İşte indirime ilişkin tüm ayrıntılar…

Video oyunu dünyasında zaman zaman büyük çaplı indirimler meydana gelmekte olup özellikle de içerisinde bulunduğumuz günlerde Kasım 11.11 indirimlerinin söz konusu olduğunu biliyoruz. Oyun dünyasında da bu indirimlerin etkisini görmekteyiz. Bu bağlamda Steam platformu da indirim dönemine ayak uydurmakta ve şu an Steam üzerinde Detroit : Become Human oyunu son derece cazip bir fiyattan satılmakta.

Yeni fiyatı 71,00 TL oldu !

Detroit Become Human oyununun Steam üzerindeki normal fiyatı 142,00 TL idi. Oyun için uygulanan %50 oranındaki büyük indirimle beraber yeni fiyatı yalnızca 71,00 TL oldu. Böylece oyun şu an çok daha cazip bir hale gelmiş durumda.

Uygulanan indirim 14 Kasım akşamına kadar devam edecek olup oyuncular 14 Kasım akşamına kadar oyunu uygun bir fiyattan satın alma şansına sahip olacak. Oyunun Türkçe alt yazı ve seslendirme desteğine sahip olduğunun da altını çizmek gerekmektedir. Oyunu edinmek için Steam sayfasına gidebilir ve giriş yaparak sepetinize ekleyebilirsiniz.

Etiketler:
PUBG Taarruz Tüfekleri Hakkında Bilinmesi Gerekenler
YouTube Kısıtlı Modu Deaktif Hale Getirme Rehberi
TikTok Üzerinde Yaş Değişikliğinde Bulunma Yöntemi
Discord Netflix Botu Kullanma Rehberi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)