Day of Infamy Ücretsiz Oldu

Fahri Gün 29 Nis 2018 Oyun 515  0

Popüler savaş oyunlarından Day of Infamy, Steam üzerinde önemli bir indirim aldı ve hatta bir süreliğine ücretsiz oldu. İsterseniz indirimli fiyattan oynayabilir, isterseniz de deneme süreniz kapsamında ücretsiz eğlenebilirsiniz. 

İkinci Dünya Savaşı temalı çok sayıda FPS oyunu bulunuyor fakat bunlardan sadece bazıları kaliteli. Day of Infamy de bu alanda iddialı oyunlardan biri. 23 Mart 2017 tarihinde Steam’e gelen oyun normalde  31.00 TL’den satılıyordu. Şu günlerde önemli bir indirime girdi. Yüzde 70 indirim alan oyunun yeni fiyatı 9.30 TL oldu.

İndirim yarın akşama kadar devam edecek. 30 Nisan akşamından sonra ise oyun tekrar eski fiyatından alıcı bekleyecek. Öte yandan daha avantajlı bir paket indirimi de söz konusu. Bu paketin ismi Day of Infamy Deluxe Edition. Oyun için çıkan indirilebilir içerikleri de edinmek istiyorsanız bu paketten yararlanmanızı tavsiye ederiz. Normal fiyatı 49.00 TL olan paket, yüzde 70 indirim alarak şu an 14.70 TL’den satılıyor.

Eğer satın almadan önce bir deneme süresi olsun istiyorsanız oyunu şimdi ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz. Resmi Steam sayfası üzerinden Oyunu Oyna butonuna tıklayarak indirme işlemini başlatabiliyor, oyunu bu akşama kadar ücretsiz olarak oynayıp ardından satın alıp almayacağınız konusunda kararı verebiliyorsunuz.

Etiketler: ,
Kodlama Bilgisi Olmadan Kullanabileceğiniz 5 Oyun Yapma Yazılımı
Android Telefonlarda Oynayabileceğiniz Ücretsiz Bağımsız Oyunlar
Hearts of Iron IV Etkileyici Bir İndirim Aldı
Marvel Karakterlerinin Bulunduğu 5 Mobil Oyun

Yorum Yapmayı Unutmayın :)