Daemon Tools ile Oyun Kurma

Fahri Gün 22 Eyl 2017 Oyun 619  0

Daemon Tools programı ile oyun kurmayı anlatıyoruz. İçeriğimizi dikkatlice incelediğiniz taktirde Daemon Tools ile oyun kurma işlemini sorunsuzca yapabileceksiniz.

İlk olarak uygulamayı bilgisayarımıza kurmamız gerekiyor. Uygulamanın hem ücretsiz hem de lisanslı sürümü bulunuyor. Ücretsiz sürümün farkı reklamlı olması ve bazı özelliklerinin kırpılmış olması. Ama oyun kurmak için ücretsiz sürüm bize yetiyor.

Uygulamayı internetten güvenilir bir kaynaktan indirin. İndirdikten sonra çalıştırın. Alt kısımda bulunan Hızlı Bağla butonuna tıklayın. Açılan dosya sihirbazından indirmiş olduğunuz oyunun kalıbını seçin ve Aç butonuna tıklayın. Ardından program içerisinde oyunun logosu ve imajını göreceksiniz. Aynı zamanda Bilgisayarım alanına girdiğiniz zaman sanal bir oyun DVD’si göreceksiniz. Üzerine tıklayarak artık oyun dosyalarına erişmiş olursunuz. Eğer kalıp doğrudan setup açıyorsa o halde sanal sürücünün üzerine iki kez çift tıkladığınızda direkt setup ekranı gelecek ve böylelikle oyununuzu sorunsuz bir şekilde kurabileceksiniz.

Oyunu kurduktan sonra Daemon Tools imajını çıkarmanız şart değil ancak çıkarsanız daha iyi olur. Çünkü ücretsiz sürümde belli bir sayıya kadar imaj saklayabiliyor.

Konu ile ilgili sorularınızı aşağıdaki yorum kısmından bizlere yöneltebilirsiniz.

Etiketler: ,
Monster Hunter World: Iceborne İncelemesi
FIFA 20 İncelemesi
Children of Morta Detaylı İncelemesi
Piyasaya Sürülen İlk GTA Oyunu Hakkında İlginç Bilgiler

Yorum Yapmayı Unutmayın :)