Cyberpunk 2077 Fiyatı Yarı Yarıya İndi

Fahri Gün 23 Nis 2022 Oyun 478  0

Cyberpunk 2077 fiyatıyla ilgili olarak büyük bir indirim meydana geldi. Oyunun fiyatı yarı yarıya indi. İşte habere ilişkin ayrıntılar…

Günümüzün popüler video oyunlarından biri olan Cyberpunk 2077 , yüksek fiyatından dolayı her oyuncunun kolayca erişemediği bir oyundu. Özellikle Doların, Türk Lirası karşısında ani olarak değer kazanmasından sonra Cyberpunk 2077 video oyununa da büyük bir zam gelmişti. Yine de oyunu şimdi çok daha uygun fiyattan satın alabilmek mümkün.

Fiyatı yarı yarıya indi

Cyberpunk 2077 PC oyunu Steam üzerinde büyük bir indirim aldı. Steam’deki normal fiyatı 249,00 TL olan video oyunu için %50 oranında büyük bir indirim gerçekleştirildi. Böylece oyunun yeni fiyatı 124,50 TL oldu. Uygulanan bu indirim oyunu satın almak isteyenler için büyük bir fırsat olarak dikkat çekiyor. Kampanya 2 Mayıs akşamına kadar geçerliliğini sürdürecek.

Cyberpunk 2077 Hakkında

Hayatta kalabilmek için siber haydut veya paralı asker olarak oynayabildiğiniz , Night City isimli hayal ürünü bir küme kentte geçmekte olan Cyberpunk 2077 video oyunu, açık dünya temalı bir aksiyon rol yapma oyunudur. İçerisinde çok sayıda farklı görev barındırmakta olan oyun özellikle hikaye yanı ile ön plana çıkmakta olan bir yapı sunmaktadır. Oyunda diyaloglar ve bürüneceğiniz karakter yapısı oyunun nasıl şekilleneceği konusunda adeta kilit rol oynamaktadır.

Etiketler:
Nier Automata Oyununa Yüzde 60 İndirim Geldi
Hellblade Steam’de 3 Dolara Düştü!
GTA 5’de Arabanın Üstünü Açma Yöntemi
Assassin’s Creed Shadows Artık Sipariş Verilebiliyor!

Yorum Yapmayı Unutmayın :)