Efsane CS:GO Haritası Dust2 Yenileniyor!

Buğra Özçelik 10 Eki 2017 Oyun 742  0

Şubat ayından beri CS:GO oyununda görünmeyen ünlü Dust2 haritasına ne olduğu ortaya çıktı! Valve firması haritayı yenilediğini ve oyuna iyileştirilmiş halde yeniden entegre edeceğini açıkladı.

 

 

Harita ile ilgili nelerin değiştirildiği konusunda henüz resmi bir açıklama Valve tarafından gelmiş değil. Ancak yazımızda da görebileceğiniz harita görseli bizlere birkaç ipucu veriyor. Resmi CS:GO Twitter hesabı tarafından paylaşılan bu görselde oyunun gelecek beta sürümüne bu haritanın yeniden dahil edileceği söylendi. Bakalım beta sürümünde oyuncular yenilenen Dust2 haritasından memnun kalacaklar mı?

Ünlü Dust haritası Counter Strike serisinin şüphesiz bugüne dek en çok oynanan haritası olarak kabul ediliyor. Serinin son yıllarda en çok ilgi gören versiyonu  CS:GO’da yer alan Dust2 haritasına yapılan değişikliklerin ne boyutta olacağı ve haritanın ne zaman tekrar oyunun içinde yer alacağı konusunda daha fazla bilgi henüz verilmemiş durumda. Haritanın eski Counter Strike oyunlarından izler taşıması ve oyunculara biraz olsun nostalji hissi vermesinin hedeflendiği söyleniyor. Aynı zamanda da oyunda tarafların haritadan eşit olarak faydalanabileceği bir kurgunun sağlanabilmesi için güncellemenin bu kadar uzun sürdüğü düşünülüyor.

İlk olarak gelecek beta versiyonunda yeniden oyuncuyla buluşacak olan Dust2 haritası ile ilgili beklentileriniz neler? Sizce yenilenmiş hali eskisine göre daha eğlenceli ve daha adil bir şekilde sunulabilecek mi? Sizler de yorumlarınızda düşüncelerinizi bizlere aktarabilirsiniz.

Etiketler: , , , ,
Kodlama Bilgisi Olmadan Kullanabileceğiniz 5 Oyun Yapma Yazılımı
Android Telefonlarda Oynayabileceğiniz Ücretsiz Bağımsız Oyunlar
Hearts of Iron IV Etkileyici Bir İndirim Aldı
Marvel Karakterlerinin Bulunduğu 5 Mobil Oyun

Yorum Yapmayı Unutmayın :)