CS GO Wallhack Kodu Açma Yöntemi

Fahri Gün 01 Eyl 2022 Oyun 353  0

Yeni yazımızda CS GO Wallhack kodunun uygulama yöntemine ilişkin olarak bilgilere yer vermekteyiz. İşte detaylar…

Günümüzün popüler oyunlarından CS GO yani Global Offensive, oyuncuların epey sevdiği yapımlardan biridir. 2012 yılında çıkan yani çıkışının üzerinden 10 yıl geçen bir video oyunu olmasına rağmen epey sevilmektedir.

Counter Strike serisi kapsamında en çok tutulan sürümlerden biri CS 1.6 olup, ondan sonrasında Cunter Strike Source oldu. Source motoruyla ortaya çıkarılan oyun bu bağlamda başkalaşım kazanmıştı. Valve, son hamle olarak Counter Strike Global Offensive video oyununu sunmuştu ve oyun çok sevilmişti.

CS GO Wallhack Kodu Açma:

Günümüzde de epey oynanan CS GO’da wallhack, oynanan oyunun bir hilesi olup, duvar gibi arkasını göremediğiniz nesnelerin arkasındaki oyuncuları görmenizi sağlamakta olan bir hiledir. Ancak bu hilenin farkı herhangi bir hile indirmeden CS GO Wallhack kodunu açabilmenizdir.

Nasıl Kullanılır?

İlk olarak oyunu açıp konsol kısmını açınız ve konsola “sv_cheats 1” yazınız. Sonrasında konsola “r_drawothermodels 2″ yazdığınız taktirde hile açılmış vaziyette olacaktır. Bu özelliğin rekabetçi ve benzeri sunucularda açılamadığını, sadece eğlenmek amacıyla kullanılabileceğini söyleyelim. Eğer hileyi kapatmak isterseniz de konsola giderek  “r_drawothermodels 1″ yazmanız yeterlidir.

Etiketler: ,
Nier Automata Oyununa Yüzde 60 İndirim Geldi
Hellblade Steam’de 3 Dolara Düştü!
GTA 5’de Arabanın Üstünü Açma Yöntemi
Assassin’s Creed Shadows Artık Sipariş Verilebiliyor!

Yorum Yapmayı Unutmayın :)